10 niesamowitych powodów, dla których seks jest najlepszym lekarstwem

0
477
Zaskakujące korzyści z seksu. Zdjęcie: Pixabay

Dużo kochania może odblokować zatkany nos. Seks jest naturalnym środkiem przeciwhistaminowym. Może pomóc w walce z astmą i katarem siennym.

Czytaj: 11 dziwnych rzeczy, które są postrzegane jako seksowne w różnych krajach

10 naukowych powodów, aby uprawiać seks:

  1. Seks jest natychmiastowym lekarstwem na łagodną depresję. Uwalnia endorfiny do krwiobiegu, wywołując uczucie euforii i dobre samopoczucie.
  2. Seks jest naturalnym środkiem przeciwhistaminowym. Może pomóc w walce z astmą i katarem siennym. Nigdy nikomu nie zatka się nos podczas kochania się.
  3. Kochanie może spalić te kalorie, które zgromadziłeś podczas romantycznej kolacji.
  4. Seks jest jednym z najbezpieczniejszych sportów, jakie możesz uprawiać. Rozciąga i tonizuje prawie każdy mięsień w ciele. To przyjemniejsze niż przepłynięcie 20 okrążeń.
  5. Badania naukowe wykazały, że kiedy kobiety się kochają, wytwarzają podwójną ilość hormonu estrogenu, który sprawia, że ​​włosy są lśniące, a skóra gładka.
  6. Im częściej uprawiasz seks, tym więcej seksu otrzymasz. Aktywny seksualnie organizm wydziela duże ilości feromonów. Te subtelne perfumy erotyczne doprowadzają płeć przeciwną do szaleństwa.
  7. Seks jest najbezpieczniejszym środkiem uspokajającym na świecie. Jest 10 razy skuteczniejszy niż Valium.
  8. Dzięki całowaniu będziesz rzadziej u dentysty. Całowanie zachęca ślinę do zmywania pokarmu z zębów i obniża poziom kwasu, który powoduje próchnicę i gromadzenie się płytki nazębnej.
  9. Seks łagodzi bóle głowy, uwalniając napięcie, które ogranicza naczynia krwionośne w mózgu.
  10. Delikatne, zrelaksowane kochanie się zmniejsza ryzyko zapalenia skóry, wysypki i wyprysków. Wytwarzany pot oczyszcza pory i sprawia, że ​​skóra staje się promienna.

Czytaj: Nowa restauracja w centrum Wrocławia!

Koniecznie zajrzyj na f7.pl