11 par gwiazd, o których nigdy nie wiedziałeś, że są spokrewnione

0
80

Nie dziwi nas fakt, że większość celebrytów ma słynne rodzeństwo, a nawet całe rodziny. Rodzinne więzi w Hollywood sięgają głęboko. Ale w trakcie zawierania małżeństw, rozwodów i zmian nazwisk pokrewieństwo między gwiazdami może stać się mniej oczywiste.

1. Stanley Tucci jest szwagrem Emily Blunt.

Andy Kropa / Invision / AP / East News, CJ Rivera / Everett Collection / East News

Emily Blunt i Stanley Tucci zaprzyjaźnili się na planie filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. Tucci został zaproszony na ślub Blunt, gdzie przedstawiła aktora swojej siostrze Felicity. Para pobrała się 2 lata później i mają teraz 2 dzieci.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Jest wszechstronnym człowiekiem renesansu, który zna drogę do każdego serca. I to poprzez cholernie dobrą zabawę. Jest przerażająco bystry, szybko się śmieje, uwielbia być wyśmiewany, charyzmatyczny, ciepły i energiczny” – zachwycała się Blunt w niedawnym wywiadzie.

2. Beyoncé jest dwudziestą piątą kuzynką zmarłej królowej Elżbiety II.

Ian Jones / Allpix Press / East News, PictureGroup / Sipa USA / East News

Beyoncé, czyli Queen B, zasłużyła na taki pseudonim. Jest dwudziestą piątą kuzynką zmarłej królowej, którą dzieli jedno pokolenie. Jej korzenie sięgają króla Henryka II. A zmarła królowa Elżbieta jest potomkiem siostry Henryka VIII.

Czytaj: Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

3. Celine Dion jest daleką krewną Camilli Parker Bowles.

Hahn Lionel / ABACA / Abaca / East News, VICTORIA JONES / AFP / East News

Piosenkarka, znana ze swoich uduchowionych ballad, takich jak „My Heart Will Go On„, jest dziewiątą kuzynką, oddzieloną jednym pokoleniem, od Camilli, królowej Wielkiej Brytanii.

Czytaj: U Celine Dion zdiagnozowano niezwykle rzadką chorobę neurologiczną. Gwiazda odwołuje koncerty

4. Barbra Streisand jest macochą Josha Brolina.

© Joe Seer / Shutterstock.com, LISA O’CONNOR / AFP / East News

Kultowa piosenkarka wyszła za mąż za faceta, który jest ojcem Josha Brolina od 1998 roku. Kiedy Brolin i jego żona, Kathryn Boyd, spodziewali się wspólnego pierwszego dziecka, Barbra powiedziała, że nie może się doczekać, kiedy zostanie babcią.

5. Bryce Dallas Howard jest córką Rona Howarda.

Admedia, Inc / Sipa USA / East News

Bryce Dallas Howard jest córką nagrodzonego Oscarem aktora i reżysera Rona Howarda.

Aktorka Jurassic World otworzyła się na temat tego, jak wciąż musi prosić ojca, aby pozwolił jej na przesłuchanie do jego filmów. „Po prostu daj mi szansę, człowieku!” żartowała.

6. Rashida Jones jest córką Quincy’ego Jonesa.

© s_bukley / Shutterstock.com

Rashida Jones jest córką muzycznego geniusza Quincy’ego Jonesa. W 2018 roku Rashida Jones wyreżyserowała film dokumentalny Netflix, Quincy, o wyjątkowej sile artysty w muzyce i kulturze popularnej oraz o tym, jak przekroczył granice rasowe i kulturowe w Ameryce.

7. Antonio Banderas jest byłym ojczymem Dakoty Johnson.

Invision / Invision / East News

Antonio Banderas był żonaty z matką Dakoty Johnson, Melanie Griffith, przez 20 lat, zanim się rozwiedli. Ale to nie znaczy, że więź ojczyma i córki została zerwana.

W niedawnym wywiadzie, Banderas ujawnił przezwisko, jakim zawsze nazywała go Dakota. „Nazywała mnie Paponio. Jestem Papi i Antonio, więc zawsze nazywała mnie Paponio” – przyznał aktor.

8. Sofia Coppola jest pierwszą kuzynką Nicolasa Cage’a.

Invision / Invision / East News, Invision / Invision / East News

Nicolas Cage (właściwie Nicolas Kim Coppola) jest siostrzeńcem słynnego reżysera Francisa Forda Coppoli. Córka Francisa, Sofia Coppola, jest pierwszą kuzynką Cage’a.

9. Al Roker i Lenny Kravitz są kuzynami trzeciego stopnia.

face to face aktuell / Reporter / East News

Lenny Kravitz i prezenter pogody z Today Show, Al Roker, są kuzynami trzeciego stopnia. Ich dziadkowie byli kuzynami pierwszego stopnia, a matka Kravitza urodziła się jako Roxie Roker.

10. Blake Lively i Robyn Lively są przyrodnimi siostrami.

Invision / Invision / East News

Gwiazda Plotkary Blake Lively i aktorka Teen Witch Robyn Lively są przyrodnimi siostrami i mają tę samą matkę, Elaine Lively.

„Istnieje znaczna różnica wieku, która prawie nie istnieje, ponieważ jest teraz mamą. Mamy tak wiele podobieństw. Nasza relacja jest na głębszym poziomie. Kiedyś pomagałyśmy sobie nawzajem przy naszych projektach” – 50-letnia Robyn Lively wyjaśniła o swojej 34-letniej siostrze.

Czytaj: Sukienka aktorki zmienia się z brązu w zieleń jak Statua Wolności

11. Audrey Hepburn i księżna Diana były dalekimi kuzynkami.

East News, ASSOCIATED PRESS / East News

Audrey Hepburn i księżna Diana mają więcej wspólnego niż tytuł „ikony stylu”; były także dalekimi kuzynkami. Matka Hepburn pochodziła z holenderskiej arystokracji, a jej ojciec był potomkiem Marii Królowej Szkotów poprzez jej trzeciego męża, Jamesa Hepburna.

Czytaj: 21 najbardziej kultowych sukienek wszechczasów