14 najfajniejszych zestawów Lego dla dzieci i dorosłych

0
877

Klocek LEGO, opatentowany w 1958 roku, bawi i inspiruje ludzi od dziesięcioleci. Dzięki tym wszechstronnym klockom całe pokolenia dzieci doskonaliły swoje umiejętności motoryczne i rozwijały wyobraźnię.

Dla dorosłych fanów LEGO powiększyło swoją kolekcję o wymagające konstrukcje i kolekcjonerskie modele. Współcześni artyści używają nawet malutkich plastikowych klocków do tworzenia ogromnych rzeźb LEGO. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zestaw, czy stworzysz styl wolny, klocki LEGO są symbolem kreatywności i wyobraźni.

LEGO | $89.99

Aby uczcić nieskończoną inspirację LEGO, zebraliśmy wybór najbardziej atrakcyjnych zestawów LEGO dla wszystkich grup wiekowych. Niezależnie od tego, czy są wręczane jako prezenty, czy kupowane jako rozrywka podczas kwarantanny, można przeglądać witrynę internetową LEGO, aby uzyskać informacje o wszystkich zestawach, w tym o zalecanym wieku i niewielkich ostrzeżeniach.

Zestawy LEGO dla najmłodszych konstruktorów

LEGO | $129.99

Powyższy zestaw Żuraw wieżowy i budowa (The Tower Crane & Construction) należy do kolekcji LEGO DUPLO dla młodych konstruktorów. Większe bloki pomagają rozwinąć umiejętności motoryczne, podczas gdy postacie oferują wiele możliwości pomysłowego opowiadania historii. W zestawie zarówno mężczyźni, jak i kobiety obsługują i prowadzą funkcjonalny dźwig.

Zestawy LEGO dla dzieci

LEGO | $59.99

Zestaw Bricks Bricks Bricks to najlepszy wzmacniacz kreatywności dla dzieci w wieku od 4 do 99 lat. 1500 klocków LEGO w jaskrawych odcieniach w całej gamie kolorów daje niemal nieskończone możliwości budowania. Te wytrzymałe i wielokrotnego użytku LEGO to klasyczny element każdej skrzyni z zabawkami.

LEGO | $9.99

Szukasz niesamowicie niedrogiego prezentu, który sprawi, że będziesz odebrana jako fajna ciotka lub fajny wujek? Ten zestaw misji usług satelitarnych kosztuje mniej niż 10 dolarów, ale zachęca również do zainteresowania nauką i eksploracją kosmosu. Dzieci w wieku od 5 lat mogą korzystać z instrukcji Instructions PLUS w tym zestawie statku kosmicznego. Instrukcje PLUS to cyfrowy, interaktywny przewodnik w 3D, który zawiera tryb widoku postaci (który pokazuje, ile modelu zbudowałeś w danym momencie). Po zbudowaniu mini figurka astronauty może przeżywać galaktyczne przygody.

LEGO | $19.99

Podczas gdy tropikalne wakacje mogą być w tej chwili zakazane, zestaw Jacht nurkowy zapewnia żeglarską przygodę w rozsądnej cenie. Dla dzieci w wieku od pięciu lat jacht jest wyposażony w reflektor, pokład słoneczny i miejsce do spania. Na dnie oceanu znajduje się również skrzynia skarbów, którą młodzi odkrywcy mogą znaleźć.

LEGO | $99.99

Wszystkim spodoba się Tajemniczy Zamek. Po zbudowaniu z 1035 klocków aplikacja LEGO Hidden Side AR wysyła ich na interaktywne polowanie na duchy. Zamek rozszerza się i obejmuje dziedziniec, na którym mogą bawić się straszne mini figurki. Dorośli, którzy wspominają klasyczne kreskówki Scooby Doo, również docenią nadprzyrodzone mistyczne wibracje tego nawiedzonego zamku.

Zestawy LEGO dla dorosłych

LEGO | $59.99

Bardziej dojrzali budowniczowie mogą skierować swojego wewnętrznego paleontologa za pomocą zestawu LEGO Dinosaur Fossils. Niezwykłe klocki LEGO, instrukcja uczy konstruktorów o budowaniu LEGO, a także o prawdziwych skamielinach. Największa z trzech skamieniałości, Tyrannosaurus rex, mierzy 7 ″ x 15 ″ – wszystkie kawałki są idealne na Twoją własną wystawę muzealną.

Czytaj: Drzewo wiśni wykonane z ponad 800 000 klocków lego

LEGO | $59.99

Fani Gwiezdnych Wojen mogą się cieszyć tym zestawem hełm szturmowca LEGO Star Wars. Realistyczny, skrupulatnie wykonany hełm Szturmowca prezentuje całą elegancję rzymskiego popiersia. Fani Imperium mogą uhonorować swoich bohaterów tak jak Rzymianie, pokazując ich podobieństwo. W porównaniu z innymi zestawami LEGO Star Wars Hełm Szturmowca to niedrogi punkt wyjścia. Sprawdź zestaw Millennium Falcon i jego luksusową wersję (najdroższy zestaw LEGO obecnie na stronie).

Blue link: https://www.tbgtechco.com

LEGO | $14.99

Zestaw Porsche 911 Turbo 3.0 z 1974 r. jest zalecany dla osób w wieku od 7 lat, ale dorośli mogą docenić realizm modelu. LEGO zachwala „kultowy tylny spojler z „ogonem wieloryba”. Zakupiony osobno dodatek umożliwia cyfrową „jazdę” tym wymarzonym samochodem.

LEGO | $179.99

Mole książkowe i hipsterzy mogą bawić się zestawem LEGO Creator Expert Bookshop. 2504 elementy tworzą dwie kamienice, z których jedna zawiera uroczą księgarnię. Wewnątrz budynków znajdziesz kominek, sypialnie, a nawet kameleona. LEGO ma wiele zestawów do budowania modułowego, dzięki którym możesz rozbudować swoje małe miasteczko.

LEGO | $99.99

LEGO oferuje wiele zestawów dla fanów Harry’ego Pottera. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby zapłacić 399,99 USD za pełny zestaw Zamku Hogwartu, Wielka Sala w Hogwarcie jest tańszą odpowiedzią. Oszałamiające sklepione belki, ruchome schody i Lustro Erised sprawiają, że budowniczowie czują się tak, jakby wkroczyli do czarodziejskiego świata. Ten zestaw przeznaczony jest dla wszystkich pokoleń i dzieci w wieku od 9 lat.

Czytaj: LEGO HOUSE to atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

LEGO | $89.99

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o podróżowaniu zabytkowym Fiatem, ten zestaw Fiat 500 to kolejna fajna rzecz. Z ruchomą tylną klapą, szyberdachem i przednim kapturem, ten zestaw jest prawdziwym kolekcjonerskim eksponatem. Miniaturowa sztaluga i obraz dodatkowo inspirują konstruktorów do podróżowania i pełnego życia życia.

LEGO | $59.99

Z okazji 25-lecia ulubionego programu telewizyjnego LEGO wypuściło zestaw LEGO o tematyce Friends. Ten zestaw Central Perk zawiera kultowe miejsce spotkań Rossa, Rachel, Chandlera, Moniki, Joeya i Phoebe. Zestaw zawiera mini figurki wszystkich sześciu głównych bohaterów, a także menedżera Central Perk Gunthera. Każda postać ma również określony rekwizyt (w tym gitarę Phoebe, dzięki której może grać „Smelly Cat”).

LEGO | $149.99

Kreacje samochodowe LEGO oferują coś dla każdego. Słoneczna żółć Fiata 500 wyraźnie kontrastuje z eleganckim srebrem Jamesa Bonda Astona Martina DB5. Oszałamiająca replika samochodu Jamesa Bonda z filmu Goldfinger, 1295-częściowa, ma specjalne cechy mechaniczne. Fotel wyrzutnika, kosy do opon montowane na kołach, obrotowe tablice rejestracyjne 007.

LEGO | $369.99

Twórcy szukający ekstremalnego wyzwania mogą chcieć skompletować zestaw LEGO Creator Tadż Mahal. LEGO pisze: „Mając ponad 5900 elementów, jest to jeden z największych modeli LEGO w historii”. Ukończona konstrukcja o szerokości 52 cm i wysokości 43 cm rozkłada się na przenośne (i łatwe do łączenia) elementy. Z dala od dziecięcych zabawek popularnej wyobraźni, ten zestaw pozwala konstruktorom stworzyć dzieło sztuki oparte na cudownej architekturze.

LEGO: Strona internetowa | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube

Wszystkie zdjęcia za pośrednictwem LEGO.