50000 litrów czerwonego wina wybuchło ze zbiornika winiarni

0
372
Zdjęcie: unilad.co.uk

Miłośnicy wina, proszę teraz odwrócić wzrok.

Widok marnującego się jedzenia lub napoju nigdy nie jest przyjemny, więc widok 50 000 litrów czerwonego wina wylewającego się na ziemię będzie dla wielu przygnębiający.

W winiarni w Villamalea w Hiszpanii straszny moment, w którym ze zbiorników wyciekł szkarłatny produkt, został uchwycony na wideo i naturalnie, stał się bardzo popularny, pokazując, jak dziesiątki tysięcy litrów dobrego materiału spływały na ziemię.

Całe zdarzenie może zobaczyć na poniższym nagraniu:

Przez niszczycielski zbiornik doszło do nieodwracalnej katastrofy. Zmarnowało się 50 000 litrów czerwonego wina.

Czytaj: Pola winogron

Ale to nie pierwsza poważna utrata alkoholu, jaką odnotowano. W 2018 roku pękła olbrzymia kadź Prosecco.

Wystarczy cofnąć się do stycznia tego roku, aby znaleźć ostatni duży wyciek, tym razem w Stanach Zjednoczonych, gdzie prawie 380 000 litrów wina cabernet sauvignon zaginęło, gdy napój przedostał się do rzeki Russian River w Kalifornii. Cysterna z winnicy w Sonoma County przeciekła, a około 369 000 litrów przypuszczalnie wpadło bezpośrednio do samej rzeki.

Podsumowując, możesz pomyśleć, że litry alkoholu spływającego w Twoją stronę to sen, ale w rzeczywistości jest to koszmar dla firm, których to dotyczy, a także dla lokalnego i naturalnego środowiska, do którego wpływa alkohol.

Czytaj: Pełne emocji i wspaniałych kolorów murale hiszpańskiej artystki.

johannesfloe.com – Art to remember