64-letnia kobieta zachwyca formą! Jak tego dokonała?

0
441

Ta kobieta to prawdziwa petarda! Swoim wyglądem zachwyca ludzi z całego świata i jest inspiracją dla wielu kobiet!

Nazywa się Lesley Maxwell i ma 64 lata, chociaż jak mówi, woli uważać sie za osobę ponadczasową. Mieszka w Australii i w wieku 48 lat została trenerem personalnym na pełen etat.

Sprawność fizyczna i zdrowie to jej całe życie i uwielbia inspirować innych do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz utrzymania silnej i szczupłej sylwetki niezależnie od wieku.

Na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć, wygrała aż 30 konkursów fitness i jest mistrzynią konkursu bikini. Mimo swojego wieku jej ciało wciąż prezentuje się świetnie. Lesley zaczęła swoją przygodę ze sportem i zdrowym odżywianiem w wieku 40 lat. Do walki o piękne ciało zainspirowała ją jedna z reklam. To właśnie wtedy postanowiła całkowicie zmienić swoje dotychczasowe nawyki i zadbać o wygląd.

Jest autorką wielu publikacji i dwukrotnie pojawiła się na okładce Oxygen Magazine (Australia), a także od wielu lat regularnie współpracuje z magazynem Oxygen.

Wystąpienia publiczne na temat zdrowia i sprawności to również jej specjalność, ponieważ Lesley miała przyjemność występować na wielu scenach. Ma takie szczęście, że może rozpowszechniać informacje o zdrowiu i kondycji oraz pomagać innym być najlepszą zdrową wersją siebie. Każdy może to zrobić – niezależnie od wieku!

Czytaj: Ta wysportowana babcia skończyła 83 lata!

Jest mamą trójki dorosłych dzieci, które są absolutnie niesamowite i łączy je najwspanialsza przyjaźń i miłość. Babcia od małego trenuje z wnuczkami i sprawia im to dużo radości i frajdy.

Właściwie wideo, które nagrały z Tią (jedną z wnuczek Lesley), stało się bardzo popularne w zeszłym roku, co doprowadziło do tego, że pojawiły się w The Today Show, Sunrise i Skye TV. (Wideo obejrzycie tutaj).

Lesley z córką i wnuczką. Źródło: Instagram

Jej program treningowy składa się z treningu siłowego cztery lub pięć dni w tygodniu. Zwykle trenuje samodzielnie i zawsze stawia na ćwiczenia złożone, a nie izolujące. Woli trenować plecy i klatkę piersiową, aby wzmocnić i ukształtować swoje ramiona, a nie na przykład same ramiona.

Coś, co robiła przez ostatnie kilka lat, to trenowanie nóg na prawie każdym treningu. Na przykład, jeśli robi dzień klatki piersiowej, robi też martwy ciąg i przysiady między ćwiczeniami klatki piersiowej, czekając na regenerację klatki piersiowej i ramion. Oznacza to, że jej nogi i pośladki są właściwie trenowane cztery razy w tygodniu. Lesley uważa, że kobiety zawsze potrzebują więcej ćwiczeń dolnej części ciała, aby zachować szczupłą sylwetkę.

Jeśli chodzi o suplementy – używa tylko izolatu białka serwatki (oczywiście ekologicznego). Wydaje pieniądze na wysokiej jakości żywność – wszystkie organiczne – i je dość hojnie tłuszcze – w tym tłuszcze nasycone. Woli czerpać energię z tłuszczów niż z suplementów przed treningiem.

Nawet przed zawodami nigdy nie waży jedzenia, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na jej umysł. Lesley zna swoje makra tak dobrze, że po prostu wie, ile gramów białka zjeść. Nie je cukru ani fast foodów.

Źródło: Instagram

Czytaj: 13. PKO Poznań Półmaraton oficjalnie przełożony!

Jej ulubioną formą cardio jest szybki marsz z wrzuconymi kilkoma interwałami. np. Wspinaczka górska lub wspinaczka po schodach. Nie używa zegarków pulsacyjnych ani żadnego innego monitora – jeśli nie wygląda na wystarczająco szczupłą, trenuje bardziej intensywniej lub więcej chodzi. Lesley uważa, że tracimy kontakt z własnymi zmysłami, kiedy zbytnio polegamy na monitorach.

Lesley zainwestowała nawet w sprzęt, aby stworzyć własną, domową siłownię. Swoją pasją zaraziła także córkę i wnuczkę, z którymi regularnie publikuje zdjęcia w sieci.  Na Instagramie obserwuje ją ponad 60 tys. osób, a liczba fanów stale rośnie.

Lesley z córką i wnuczką. Źródło: Instagram

Lesley przypomina, że intensywne i regularne treningi to nie wszystko. Na jej sukces wpłynęła także dieta bogata w składniki odżywcze, które dodają jej ciału witalności.

Po co być starym i chorym, jeśli nie musisz być taki. Dlaczego nie czuć się jak na szczycie świata? –  pyta Lesley.

Źródło: Instagram

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org