7-latka na liście najlepiej zarabiających youtuberów. W ciągu roku wzbogaciła się o 100 mln złotych!

0
403
Anastasia Radzinskaya opowiada na swoim kanale o swoich codziennych czynnościach swojego życia, dzięki którym zarobiła 24,6 miliona euro w 2021 roku. Zdjęcie: Twitter

7-letnia dziewczynka to najlepiej opłacana YouTuberka.

Amerykański „Forbes” opublikował listę youtuberów, którzy zarobili najwięcej w minionym roku. Wśród nich znalazła się 7-letnia Nastya, do której skarbonki wpadło 100 milionów złotych. 

Większość dzieciaków ma szczęście, że zbiera kilkanaście złotych tygodniowo za wykonywanie prac domowych. Tymczasem 7-letnia YouTuberka Anastasia Radzinskaya zgarnęła w zeszłym roku 28 milionów dolarów za tworzenie filmów o dekorowaniu Halloweenowych babeczek i uczeniu się odmierzania czasu.

Czytaj: Baby Shark jest najczęściej oglądanym wideo w historii YouTube

Siedmioletnia youtuberka Anastasia Radzinskaya, gwiazda kanału Like Nastya, jest szóstą osobą z najwyższymi dochodami w 2021 roku na platformie wideo należącej do Google. Dziewczynka ma 87,5 milionów subskrybentów.

Radzinskaya, która wraz z rodzicami wyemigrowała z Rosji do Stanów Zjednoczonych, była już obecna na liście Forbes w 2019 i 2020 roku. W pierwszym roku udało jej się zebrać 15,8 mln euro i zająć trzecie miejsce w rankingu, w porównaniu do 16,2 mln euro w 2020 roku.

Na swoim kanale Nastya opowiada o codziennych czynnościach swojego życia, dzięki którym w 2021 roku zarobiła 28 milionów dolarów, czyli ponad 100 milionów złotych.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Dziewczynka tworzy rozrywkowe filmy dla rówieśników. Na przykład jeden z najczęściej oglądanych filmów w zeszłym roku zawierał spotkanie z kilkoma przyjaciółmi podczas dekorowania ciastek na Halloween.

Dziewczynka ma bardzo dobrych doradców, ponieważ w zeszłym roku sprzedała prawa do swoich najstarszych filmów firmie Spotter za gotówkę z góry, ale zastrzegła prawa do tych, które opublikowała później; Ponadto stworzyła również własną odzież i spersonalizowane produkty.

Radzinskaya jest nie tylko najlepiej opłacaną youtuberką na liście – jest jedyną kobietą youtuberką na liście.

Na pierwszym miejscu znalazł się 23-letni youtuber MrBeast, który zarobił 54 miliony dolarów. Następnie Jake Paul (45 mln USD), Markiplier (38 mln USD), Rhett and Link (30 mln USD), Unspeakable (28,5 mln USD), Ryan Kaji (27 mln USD), Dude Perfect (20 mln dolarów), Logan Paul (18 mln dolarów) i Preston Arsement (16 mln dolarów).

Czytaj: Dwa nowe zawody od września 2022 r. Szkoła w Poznaniu będzie kształcić jako pierwsza w Europie

wad

Brak postów do wyświetlenia