90-letnia babcia podróżuje po całym świecie, dając nam cenną lekcję życia

0
779

Kiedy Norma miała 90 lat, pewnego dnia udała się do lekarza. Ten dzień zmienił całe jej życie. Zdiagnozowano u niej raka. Jednak Norma zdecydowała, że ​​nie chce widzieć żadnych lekarzy ani spędzasz resztę swoich dni w szpitalu, chce zobaczyć świat!

I tak właśnie zrobiła. „Nigdy wcześniej się tak dobrze nie bawiłam! To najlepszy etap w moim życiu. Skończyłam z lekarzami” – powiedziała. Jednak nie wybrała się w tę podróż sama.

90-letnia kobieta postanowiła wyruszyć w drogę ze swoim synem Timem, jej synową Ramie i ich pudlem, Ringo. Tim i Ramie uwielbiają podróżować. Od wielu lat jeżdżą po świecie swoich samochodem kempingowym Airstream wraz z psem Ringo.

Zamiast siedzieć w domu opieki lub leżeć w szpitalu, Norma postanowiła, że wyruszy w ostatnią podróż z rodziną. Tim i Ramie zmodernizowali swojego Airstreama do większych rozmiarów, aby babcia się zmieściła i miała gdzie spać. I tak właśnie odważna ekipa zaczęła pokonywać tysiące mil.

zdjęcie: flashposts.com

„Mam 90 lat i ruszam w drogę”, powiedziała. Jaka była opinia jej lekarza na temat tej decyzji?

Odpowiedź jej lekarza była równie zaskakująca:

„Do dzieła!”, tak brzmiały słowa lekarza.

zdjęcie: flashposts.com

„My lekarze widzimy, jak wygląda leczenie raka każdego dnia. OIOM, domy opieki, straszne skutki uboczne i szczerze mówiąc, nie ma gwarancji, że przeżyje się pierwszą operację usunięcia guza. Norma robi dokładnie to, co chciałbym zrobić w takiej sytuacji. Miłej podróży!” – powiedział jej lekarz.

Ich podróż rozpoczęła się w Mackinaw City, Michigan. Udali się na zachód, aby doświadczyć piękna Wielkiego Kanionu, zanim zrobi się zimno. Zatrzymali się również w Parku Narodowym Yellowstone, który Norma szczególnie sobie ukochała.

Czytaj: Zobacz spektakularny widok z Wielkiego Kanionu Anjihai w Chinach!

zdjęcie: flashposts.com

„Woda i błoto bulgoczące z ziemi? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam” – mówiła podekscytowana babcia.

Ich podróż nie ograniczyła się tylko do podróżowania drogami. Ekipa podróżowała też balonem!

zdjęcie: flashposts.com

„To był nasz świąteczny prezent dla niej” – powiedziała Ramie. „To była ogromna atrakcja dla nas wszystkich. Tej przygody nigdy nie zapomnimy. Cieszymy się z każdego nowego dnia!”

zdjęcie: flashposts.com

Czasami zatrzymywali się, żeby odpocząć, ale wkrótce znów kontynuowali podróż.

zdjęcie: flashposts.com

„Nie mamy pojęcia, gdzie i kiedy to się skończy” – powiedziała Ramie. „Żyjemy tu i teraz”.

zdjęcie: flashposts.com

To, czego się nie spodziewano, to głęboka więź, która rozwinęła się między Normą a pudlem Ringo w trakcie tej całorocznej rodzinnej wycieczki. Urocza para stała się jak papuszki nierozłączki, papuszki, które razem rozpoczęły nowe życie!

zdjęcie: flashposts.com

„Ringo lubi jeździć na różnych rzeczach” – powiedziała Ramie. „Często zabieram go na przejażdżki na mojej wąskiej desce surfingowej. Dowiedzieliśmy się, że lubi też jeździć na wózku inwalidzkim Normy. Kiedy siedział w wózku, jadąc chodnikiem, kilka osób myślało, że nie był w stanie chodzić. Stwierdzili nawet, że to bardzo miło, że wozimy go na wózku inwalidzkim. Kiedy w końcu zeskoczył, urocza dama w pobliżu pomyślała, że ​​to cud, że zaczął chodzić! Była taka szczęśliwa! Wszyscy się śmialiśmy. ”

Jedna rzecz jest jasna, widoczna na wszystkich zdjęciach – ta gromada świetnie się bawiła podczas swojej podróży! Pozytywne nastawienie Normy, jej energiczny duch i entuzjazm zaskoczyły wszystkich ludzi na całym świecie. Co więcej, pokazali światu, jak bardzo można cieszyć się przygodą, gdy dzielisz ją z rodziną, tą na dwóch nogach i czterech łapach.

zdjęcie: flashposts.com

„Ludzie nie powinni bać się podróżować. Bez względu na wiek!” – powiedziała Norma.

Źródło i zdjęcia: flashposts.com

Czytaj: 25 oszałamiających zdjęć opuszczonych miejsc