Adele podziękowała fanom za życzenia urodzinowe. Jest nie do poznania!

0
629

Adele udostępniła nowe zdjęcie z okazji swoich urodzin, a Internet oszalał!

5 maja Adele świętowała swoje 32 urodziny. Utalentowana piosenkarka przez wiele miesięcy nie była w centrum uwagi i nie dodawała żadnych zdjęć na swoich profilu na Instagramie.

Jednak wczoraj Adele dodała nowe zdjęcie, aby podziękować wszystkim swoim fanom za życzenia urodzinowe. Wszyscy internauci są w szoku, jak zmieniła się ich idolka. Na zdjęciu trudno ją rozpoznać!

Adele 5 maja obchodziła urodziny. Wielu fanów złożyło jej życzenia urodzinowe za pomocą mediów społecznościowych. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć wszystkim, zamieszczając nowe zdjęcie.

Zdjęcie: Adele

Jej pierwsze zdjęcie na Instagramie po pięciomiesięcznej przerwie pokazało, jaką Adele przeszła metamorfozę. Piosenkarka ma ubraną czarną, obcisłą sukienkę i stoi obok kwiecistego koła.

Fani nie mogli nie zauważyć jej zaskakującej transformacji. Wielbiciele nie kryli zachwytu, komplementując nową figurę gwiazdy.

Na najnowszym zdjęciu widzimy Adelę całkowicie inną od tej, którą znamy i kojarzymy z koncertów i teledysków. Nie da się ukryć, że piosenkarki jest o połowę mniej.

„Dziękuję za waszą urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować ratownikom oraz pracownikom medycznym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami” – napisała pod zdjęciem.

Czytaj: Tak wygląda walka z koronawirusem. Wstrząsające 34 zdjęcia wycieńczonych lekarzy

Tak wyglądała Adele w 2013 roku

Już jakiś czas temu fani zaczęli zauważać, że Adele chudnie w oczach.

Piosenkarska schudła już prawie 50 kg. W kwietniu 2019 roku Adele rozwiodła się z mężem, Simonem Koneckim. I to właśnie po tym rozstaniu, postanowiła nie tylko przeprowadzić się do Los Angeles, ale i intensywnie wziąć się za siebie.

Pierwsze zdjęcia gwiazdy i jej nowej figury trafiły do sieci pod koniec ubiegłego roku. W święta Bożego Narodzenia Adele pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Świat obiegły zdjęcia gwiazdy z karaibskiej wyspy Anguilla. Spędziła tam sylwestra w towarzystwie przyjaciół, piosenkarza Harry’ego Stylesa i komika Jamesa Cordena.

Adele

A teraz jest jeszcze szczuplejsza!

Powrót na scenę

Adele przygotowuje się do swojego wielkiego powrotu na scenę. Jak sama przyznała, nowy krążek powinien ukazać się jeszcze we wrześniu. 

Czytaj: UCZNIOWIE Z KRAKOWA WDZIĘCZNI LEKARZOM