Babcia spytała wnuczkę makijażystkę, czy w jej wieku możliwa jest metamorfoza. Zobaczcie jak ją odmieniła!

0
1266
zdjęcie: instargram.com

Dla babci każdy wnuk i każda wnuczka są najpiękniejsi i najmądrzejsi. Babcie wiele potrafią wybaczyć, nie wymagają zbyt wiele, pękają z dumy na samą myśl o wnukach, gromadzą zdjęcia i laurki. Potrafią słuchać, są ciekawi wnuków i ich spraw.

Z racji podeszłego wieku uczą dystansu do życia, codziennych trudności i siebie samego. Zawsze dotrzymują słowa. Potrafią trzeźwym umysłem ocenić sytuację i nie panikują nawet wtedy, gdy inni tracą głowę. Potrafią uspokoić malucha, gdy ten płacze nad stłuczonym kolanem, mówiąc, że do wesela się zagoi. Każda babcia także rozpieszcza, ale kto z nas czasem tego nie potrzebuje?

Bardzo dobrą relację z wnuczką ma 81- letnia Livia Mulac. Pewnego dnia babcia spytała wnuczkę, czy ta może odmienić jej wygląd i przeprowadzić jej metamorfozę. Gdy kobieta zobaczyła siebie w lustrze, nie wierzyła własnym oczom!

Tea Flego jest uzdolnioną makijażystką i sprawia, że każda kobieta za pomocą makijażu, który im wykonuje czuje się piękna. Flego uszczęśliwia inne kobiety wykonując im piękne makijaże.

Kobieta jest też najukochańszą i ulubioną wnuczką swojej babci Livii Mulac, która zawsze dbała o siebie i była piękną kobietą.

Starość sprawiła, że babcia nagle przestała się malować, nie zależało jej już tak na ładnej fryzurze i nie podążała za modą. Uroda zgasła i minęła bezpowrotnie. Tea nie próbowała babci podnosić na duchu, ponieważ wiedziała, że starość jest nieunikniona i czeka to każdego z nas.

Pewnego dnia babcia podziwiała, jak wnuczka kolejny raz wykonuje makijaż kolejnej klientce. Efekt jak zwykle był zachwycający i babcia spytała nieśmiało, czy Tea także i jej przeprowadziła metamorfozę? Babcia była lekko skrępowana, ponieważ nie wierzyła, że można coś jeszcze dobrego zrobić z twarzą 81-letniej staruszki.

Tea aż podskoczyła z radości, że babcia znowu chce ładnie wyglądać. Zgodziła się wykonać jej makijaż i powiedziała, że na koniec babcia sama oceni, czy można w jej wieku przeprowadzić metamorfozę i czy była to zmiana na lepsze, czy gorsze.

Po skończonej pracy Livia nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nie poznała siebie i była zachwycona nowym wyglądem. Zresztą nie tylko ona. Wnuczka, cała rodzina, sąsiedzi, a potem także obserwatorzy profilu jej wnuczki na Instagramie – każdy był zachwycony! Wszyscy oniemieli z zachwytu i niedowierzania, że aż tak ładnie można odmienić twarz kobiety.

Babcia znowu poczuła się piękna, jak za dawnych lat. Powróciła jej chęć do życia, pomimo zmarszczek, których nie utraciła, a które teraz dodają jej tylko uroku. Wnuczka zaprosiła babcię do większej ilości projektów. Jej metamorfozy można oglądać na profilu Tei na Instagramie. Wnuczka nazywa swoją babcię Glam Ma. Każda metamorfoza Livii cieszy się ogromną popularnością.

 

Uważasz, że metamorfoza Livii jest naprawdę spektakularna?

Hi lovers ❤ GLAM MA IS BACK ! She rocks the military look !??? Don’t miss the video of Glam -Ma 's transformation ? #teaflego#glammaa#ellendegeneres#oprahwinfrey#theellenshow#cosmopolitan#hudabeauty#shophudabeauty#alyakattan#monakattan#maccosmetics#wakeupandmakeup#1minutemakeup#brian_champagne#howtomakeup#makeup#makeupgeek#slave2beauty#beauty#instabeauty#vegas_nay#contouring#highlights#lauramercier#tartecosmetics#brows#liquidmattelipstick

Post udostępniony przez TEAFLEGO (@teaflego)

 

Muszę przyznać, że jestem zachwycona! Babci powróciła chęć do życia, a wnuczka zyskuje popularność i nowe klientki, dzięki czadowej babci. Jestem jak najbardziej za 🙂

PRZECZYTAJ TAKŻE: ŻYWY KEN POKAZAŁ, JAK WYGLĄDAŁ PRZED 170 OPERACJAMI. UWAŻA, ŻE TERAZ WYGLĄDA LEPIEJ – f7dobry.com