Bardzo dobry przepis na odnowę stawów, który zapobiega zapaleniu

0
766
zdjęcie: pankajakasthuri.in

Na dolegliwości stawowe cierpią młodzi, starzy, wysportowani i leniwi. Są różne przyczyny, zaczynając od zmian zwyrodnieniowych postępujących z wiekiem, po urazy i przeciążenia, deformacje, kończąc na chorobach zakaźnych czy ogólnoustrojowych. 

Główny powód bólu stawów, pleców i bóg to niewłaściwa postawa ciała. To, jak pracujemy przez większość dnia w pracy nie ułatwia nam zadania. Wiele godzin w tej samej pozycji nie przynosi dobrych efektów. Jest wręcz odwrotnie, długo-godzinna, niewłaściwa pozycja ciała źle wpływa na stawy i przyspiesza tylko problemy ze zdrowiem.

Dlatego jeśli poczujesz pierwsze objawy bólu stawów, reaguj natychmiastowo i nie bagatelizuj symptomów.

Na poprawę funkcji naszych stawów pomocny jest poniższy przepis na prosty i naturalny lek. Dzięki temu przepisowi wzmocnisz kości i poprawisz ich stan.

Składniki:

  • żelatyna – 2 łyżki
  • rodzynki – 3 łyżki
  • len mielony – 8 łyżek
  • sezam – 4 łyżki
  • miód naturalny – 20 dag

Sposób przygotowania:

1. Wszystkie składniki należy umieścić w misce i dokładnie wymieszać.
2. Po dokładnym wymieszaniu, gdy uzyskacie jednolitą masę, należy wlać ją do czystego i wyparzonego słoja.

Dawkowanie:

Lek należy spożywać 2 razy dziennie po 1 łyżeczce. Za pierwszym razem przed śniadaniem, drugi raz przed obiadem.

Lek ten wzmocni Twoje stawy. Sprawi, że kości będą mocniejsze, a więzadła elastyczniejsze. Dodatkowo korzystnie wpłynie to na przemianę materii w organizmie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Świetne ćwiczenia, które wzmocnią Twój kręgosłup i zredukują ból – f7dobry.com

Schudnij

W wielu przypadkach zrzucenie nadprogramowych kilogramów może rozwiązać problemy z bolącymi stawami. Rozwiązanie jest proste – schudnij. Niewielu specjalistów powie to pacjentowi prosto w twarz, ale schudnij. U osób z nadwagą i otyłych stawy są poddane większym obciążeniom. Warto pomyśleć poważnie o odchudzaniu, o zmianie chociażby kilku nawyków żywieniowych, o zmianie trybu życia, bo suplementy Cię nie odchudzą i nie naprawią wszystkiego za Ciebie. Schudnij, Twoje stawy Ci podziękują.

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl i bądź na bieżąco z ciekawostkami z całego świata.