Bezdomny poszedł do fryzjera po 25 latach. Ta wizyta odmieniła jego życie!

0
1343
Bezdomny mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ta wizyta odmieniła jego życie. Zdjęcie: YouTube.

Mężczyzna przez 25 lat mieszkał na ulicy. Podczas, gdy myślał, że jego życie jest już stracone, wszystko się odmieniło po wizycie u fryzjera. Zobaczcie tę niesamowitą metamorfozę i poznajcie wzruszającą historię.

Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, że liczy się wnętrze, serce, charakter. Niestety, przyszło nam żyć w takich czasach, że bardziej liczy się wygląd niż dobre serce czy inteligencja. Na każdym portalu społecznościowym dziewczyny udostępniają zdjęcia, na których widać prawie ich całe nagie ciało. Nie ma żadnych granic, już dawno temu zostały one przekroczone. Wystarczy chociażby obejrzeć jakikolwiek teledysk w telewizji lub na YouTube.

Za chwilę poznajcie historię Pana Jose Antonio (55 lat). Mężczyzna od 25 lat mieszkał na ulicy jako bezdomny. Patrząc na niego, można stwierdzić, że sam sobie na to zasłużył. Niestety, jak Cię widzą, tak Cię piszą. Widząc bezdomnego nie mamy dobrych ani miłych skojarzeń.

Mężczyzna stracił kontrolę nad swoim życiem. W pewnym momencie coś poszło nie tak, jego życie nie potoczyło się tak, jak sobie życzył. Wylądował na ulicy. Pilnując samochody na parkingach zarabiał grosze na jedzenie, aby tylko przeżyć z miesiąca na miesiąc.

Pewnego dnia właściciel salonu fryzjerskiego, który na parkingu pilnowanego przez Jose parkował samochód, zaproponował mężczyźnie darmowe strzyżenie.

Jose zgodził się i po pracy zjawił się w salonie fryzjerskim. Wchodząc do salonu miał na głowie siwe, rozczochrane, zaniedbane, nieumyte włosy.

Po zabiegach wyszedł z salonu całkiem inny człowiek! Nowe, czyste ubrania oraz nowa fryzura pokazały, że Jose to bardzo przystojny mężczyzna!

Zmiana w wyglądzie Jose była tak ogromna, że nawet właściciel parkingu nie poznał mężczyzny. Dodatkowo, Jose zauważył, że kobiety, które mija na ulicy uśmiechają się do niego i zwracają na niego uwagę.

Film z całą metamorfozą został uwieczniony na Facebooku na profilu salonu La Salvajeria’s i błyskawicznie został udostępniony przez tysiące osób, które nie mogły uwierzyć własnym oczom, jak szata i fryzura mogą zmienić człowieka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Babcia spytała wnuczkę makijażystkę, czy w jej wieku możliwa jest metamorfoza. Zobaczcie jak ją odmieniła!

zdjęcie: YouTube

Jose Antonio dawniej był elektrykiem. Niestety pogubił się w życiu, zmagał się z depresją i stracił dom. Siedząc na krześle w salonie fryzjerskim, patrząc na swój zaniedbany wygląd i zmarnowane życie, poprosił, aby zakryć lustro i pokazać efekt końcowy.

Gdy odsłonięto lustro mężczyzna nie mógł powstrzymać łez! Nie mógł uwierzyć, że to on.

Mój Boże, to niesamowite! Czy to ja?” – pytał sam siebie. „Wyglądam zupełnie inaczej„.

zdjęcie: YouTube

Kamera towarzyszyła mężczyźnie, gdy ten wyszedł z salonu. Mężczyzna wyszedł ubrany w białą koszulę i czerwone spodnie. Kilka kobiet zatrzymało się i skomplementowało jego wygląd. Gdy poznały historię, że jeszcze dzień temu był bezdomny, nie mogły uwierzyć. Jeden z przechodniów zażartował, pytając Jose: „Gdzie zaparkowałeś swoje Ferrari?”. Jose Antonio nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. Jeszcze wczoraj był niewidoczny, wręcz wyszydzany na ulicy, a dziś jest komplementowany przez kobiety i ludzie patrzą na niego z podziwem. Mężczyzna nie mógł ukryć wzruszenia, uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Film został nakręcony w stolicy Majorki, w Palmie w lipcu 2015 roku, jednak nie od razu wrzucono ten filmik do sieci. Dziś, po tylu latach Jose Antonio jest zadbanym, czystym, idącym do przodu z podniesioną głową mężczyzną.

zdjęcie: YouTube

Podczas jednego z wywiadów dla hiszpańskiej telewizji przyznał, że po metamorfozie otrzymał wsparcie finansowe od firmy, która nie chce ujawnić swojej nazwy. Woli pozostać anonimowa.

To nie była zmiana fryzury. Ta wizyta odmieniła moje życie” – mówi szczęśliwy Jose.

zdjęcie: YouTube

Filmik z jego metamorfozą możecie obejrzeć poniżej. Obejrzało go już milion ludzi z całego świata, kibicując temu sympatycznemu człowiekowi.

zdjęcie: YouTube

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl