Biznesmen zbudował sobie pałacową rezydencję

0
187

Odnoszący sukcesy biznesmen w wietnamskiej prowincji Thanh Hoa cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bogatą rezydencję, którą zbudował dla siebie i swojej rodziny.

Patrząc na architektoniczne arcydzieło zbudowane przez pana Trinh Dinh Xuana, biznesmena działającego w sektorze budowlanym, łatwo zrozumieć, dlaczego zdjęcia pałacu stały się popularne w mediach społecznościowych od czasu jego ukończenia w 2018 roku.

Z imponującą fasadą z gigantycznymi kamiennymi kolumnami po bokach wejścia, trzema dużymi kopułami zwieńczonymi pozłacanymi posągami i barokowym stylem architektonicznym inspirowanym europejskimi pałacami, tak zwana „Xuan Truong Mansion” jest jednym z najbardziej przyciągających wzrok budynków w całym Wietnamie.

Czytaj: Wietnamska firma wykorzystuje trawę, aby zmniejszyć zużycie plastiku.

Imponująca rezydencja pana Trinha Dinha Xuana zajmuje powierzchnię 1100 metrów kwadratowych, z czego 560 metrów kwadratowych zajmuje budynek mieszkalny, a reszta składa się z 10 miejsc parkingowych i ogrodu znajdującego się przed posiadłością.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Według wietnamskich źródeł wiadomości, rezydencja Xuan Truong ma tylko dwie kondygnacje, pięć sypialni, duży salon i hol wejściowy, zdominowany przez pozłacane schody i wyszukany zestaw mebli. Jeśli myślałeś, że wygląd zewnętrzny tego budynku jest trochę za duży, wnętrze prawdopodobnie Cię zaskoczy.

Czytaj: Pałac Hampton Court jest ozdobiony 241 ceglanymi kominami

Na kopulastym suficie rezydencji znajdują się malowane dzieła sztuki inspirowane europejskimi arcydziełami baroku, a także pozłacane motywy, lśniąca marmurowa podłoga odbija światło rzucane przez ponad 1000 opraw oświetleniowych LED, złote żyrandole zwisają z sufitu, a wyszukane meble idealnie pasują. Gdybyś nie wiedział, gdzie jesteś, pomyślałbyś, że jesteś w XVII-wiecznych Włoszech.

Chociaż dokładny koszt rezydencji Xuan Truong nie został podany do wiadomości publicznej przez jej właściciela, wietnamskie media spekulują, że kosztowała co najmniej 100 miliardów dongów (4,4 miliona dolarów). Nie wydaje się to dużo, biorąc pod uwagę, że rezydencje w USA można łatwo sprzedać za dziesiątki milionów dolarów, dzięki barokowemu wyglądowi.

wad

Brak postów do wyświetlenia