Bliźnięta z różną datą urodzin. Jak to możliwe?

0
202
Aylin i Alfredo Trujillo urodzili się zaledwie 15 minut od siebie, ale w różnych latach.

Nowonarodzone bliźnięta z Kalifornii mają różne daty urodzenia, choć ich narodziny dzieli od siebie zaledwie 15 minut – podał we wtorek amerykański portal informacyjny Sky News.

Narodziny bliźniąt o różnych datach urodzenia to coś bardzo rzadkiego. Według niektórych obliczeń takie prawdopodobieństwo wynosi 1 na 2 mln urodzeń.

Fatima Madrigal i Robert Trujillo powitali na świecie swojego syna Alfredo Antonio Trujillo w centrum medycznym w Kalifornii o godzinie 23:45 w sylwestra 2021 roku. O północy na świat przyszła Aylin Yolanda Trujillo, co oznacza, że dziewczynka urodziła się już 1 stycznia 2022 roku. Dziewczynka jest też pierwszym dzieckiem narodzonym w centrum medycznym w Monterey County w 2022 roku.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Aylin i Alfredo Trujillo urodzili się zaledwie 15 minut od siebie i nie byli świadomi, że staną się sensacją internetową z dnia na dzień po urodzeniu się w różnych latach.

Czytaj: Zrobiono jej zdjęcie tuż po porodzie. Hit internetu!

Doktor Ana Abril Arias powiedziała, że zapamięta do końca życia poród tych bliźniąt.

„Pomoc w przyjściu na świat tych maleństw w 2021 i 2022 roku to była dla mnie niezwykła przyjemność. Co za wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego roku” – skomentowała Arias.

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych rodzi się około 120 tys. bliźniąt, co stanowi 3 proc. wszystkich narodzin.

Czytaj: Dwa nowe zawody od września 2022 r. Szkoła w Poznaniu będzie kształcić jako pierwsza w Europie

wad

Brak postów do wyświetlenia