Chłopak zaśpiewał „The Prayer” na dwa głosy – tenor i sopran. Niesamowite!

0
1933

To najpiękniejsze wykonanie piosenki „The Prayer” od czasów Celine Dion i Andrea Bocelli. Brawa dla Marcelito Pomoy. Chłopak sam zaśpiewał na dwa głosy – tenor i sopran. Wyszło niesamowicie!

W 1999 roku Andrea Bocelli wykonał słynną piosenkę „The Prayer” w duecie z Celine Dion. Od tamtej pory niewidomy tenor z Włoch zaśpiewał ten utwór z różnymi piosenkarkami, ale żadnej nie udało się pokonać niezwykłej Celine. Utwór ten należy do takich piosenek, których cała magia polega na charakterystycznym i wyjątkowym wykonaniu.

Piosenka „The Prayer” zdecydowanie należy do takich piosenek. Każdy ją od razu kojarzy z przejmującego wykonania Celine Dion z Bocelli. To bardzo skomplikowany wokalnie utwór na dwa głosy – tenor i sopran.

Na zaśpiewanie tej piosenki porwał się chłopak, który sam zaśpiewał obydwie partie. Jego występ sprawi, że będziesz mieć ciarki na rękach.

Marcelito Pomoy to bardzo utalentowany wokalista, który potrafi łączyć odmienne skale głosu w jednym ciele. Wydaje się to niemożliwe, ale tak jest. To się nazywa po prostu talent.

źródło: instagram.com

Marcelito Pomoy wraz z siostrą nie mieli łatwego życia. Na szczęście los się do nich uśmiechnął i zostali adoptowani przez byłego policjanta. Mężczyzna z całych sił starał się ich dobrze wychować. Przybrany ojciec zauważył, że rodzeństwo ma niesamowity talent wokalny i wspierał ich w rozwijaniu talentów.

Źródło: instagram.com

Gdy Marcelito dorósł postanowił wziąć udział w talent-show, dokładnie w filipińskim „Mam talent”. Oczywiście wygrał edycję i stał się rozpoznawalny na całym świecie. Jego kariera nabrała rozpędu i dziś jego talent może posłuchać każdy.

POSŁUCHAJ TAKŻE: NAJLEPSZE POLSKIE PRZEBOJE FILMOWE WYKONYWANE W DUECIE

W utworze „The Prayer” Marcelito śpiewa na dwa głosy. Wykonując tę piosenkę chłopak uwidacznia swoje możliwości wokalne i skalę, która jest niesamowita. Marcelito z lekkością śpiewa zarówno partie żeńskie jak i męskie.

Posłuchajcie niesamowitego wykonania piosenki „The Prayer”.

A poniżej oryginalne wykonanie przez Celine Dion i Andrea Bocelli.

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl