Ciało mężczyzny przed i po walce z koronawirusem

0
670

Mężczyzna spędził 6 tygodni walcząc z COVID-19, teraz podzielił się szokującymi zdjęciami, na którym widać, jak wpłynęło to na jego ciało.

Jeśli chodzi o COVID-19, jesteśmy już przyzwyczajeni do liczb. Codziennie dowiadujemy się o nowych przypadkach zachorowań, zgonach i osobach, które wyzdrowiały.

Ponieważ ludzie z wirusem są poddawani kwarantannie, mało jest materiałów z samego szpitala. Nie możemy odwiedzić chorych w szpitalu i nie widzimy jak bardzo cierpią. Dlatego szokujące może być usłyszenie wszystkiego od osoby, która przez to przeszła.

43-letni pielęgniarz z San Francisco, Mike Schultz, niedawno udostępnił wstrząsające zdjęcie na swojej stronie w mediach społecznościowych, pokazując, co 6 tygodni walki z koronawirusem może zrobić ciału.

Po lewej stronie na zdjęciu widzimy zdrowego, silnego mężczyznę, a po prawej widzimy tylko cień tego zdrowego mężczyzny.

Schultz podzielił się przemyśleniami na Instagramie ze swoimi obserwatorami, szczegółowo opisując swoje doświadczenia:

„Chciałem pokazać wszystkim, jak jest ciężko, gdy człowiek przez 6 tygodni jest podłączony do respiratora lub jest intubowany. COVID-19 między innymi zmniejszył moją pojemność płuc i walczyłem z zapaleniem płuc. Przez 8 tygodni nie widziałem się z rodziną i przyjaciółmi. Staję się silniejszy każdego dnia i pracuję nad zwiększeniem wydolności płuc”.

Więcej informacji: Instagram

Zestawienie dwóch zdjęć Mike’a jest jak dzień i noc, jak czerń i biel, i pokazuje co wirus może zrobić z ludzkim ciałem.

Na szczęście Schultz jest na dobrej drodze do wyzdrowienia.

„Po 57 dniach pobytu w szpitalu i rehabilitacji nie widząc rodziny, w końcu wracam do domu!!” napisał 15 maja.

Czytaj: