Crocs – buty dla całej rodziny oraz … zwierzaków!

0
837
zdjęcie: amazon.com

Ach, Crocs – buty, które wszyscy oficjalnie nienawidzą, a właściwie skrycie kochają. Niezbyt modne obuwie, szczególnie popularne wśród dzieci, ogrodników i plażowiczów. Jak się zaraz przekonasz, od teraz nawet Twoje zwierzątko może skorzystać w kontrowersyjnego trendu. 

Firma Crocs wkroczyła na rynek produkując praktyczne i wygodne buty dla całej rodziny, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, nieprzerwanie od lat 90-tych. Nie ma się co dziwić, opatentowana technologia Croslite sprawia, że buty tej marki są lekkie, miękkie i pasują do kształtu stopy każdego użytkownika. Buty i klapki tej marki kierowane są przede wszystkim do osób, którym zależy na wygodzie i zdrowiu.

Rodzice często kupują małe Crocsy swoim dzieciom, ponieważ są wodoodporne, profilują ich stopy oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Dorośli także nie pozostali obojętni, także chętnie je zakładają podczas wakacji, w upalne, letnie dni, czy do przydomowego ogródka. Ponadto, firma Crocs całą linię butów i klapek produkuje w wesołych, letnich, kolorowych odcieniach, które poprawiają humor, a dla dzieci dodatkowo z motywami bajek.

Crocs także dla zwierząt

Twój kot i pies zawsze lubił Twoje buty? Setki razy znalazłaś ich śpiących z łepkiem opartym na jednym z nich? Być może to przez zapach. Buty mają wystarczająco silny zapach, po których zwierzę pozna, że są Twoje i to jest dla nich pocieszające. Ciągnąć dalej temat, Sasquatch II Pet Bed zaprojektował legowiska w kształcie Crocs dla Twojego futrzanego przyjaciela.

Naprawdę urocze łóżeczko dla kotów i psów. Sasquatch II ma kilka unikalnych cech, których nie mają Twoje buty. Na przykład można wyjąć podszewkę ze sztucznego futra i włożyć ją do pralki. Materiał jest nietoksyczny, antybakteryjny i odporny na zapachy. Dlatego legowisko typu Crocs nie będzie pachniał jak buty. Łóżko jest w komplecie z mięciutką, polarową skarpetą, którą możesz w każdej chwili wyjąć i bez problemu wyprać w pralce. Zapewni ona idealny zagłówek dla Twojego czworonożnego kumpla.

Firma obiecuje, ze legowisko będzie „chłodzić zwierzęta latem i ocieplać zimą”. Legowisko jest antypoślizgowe na gładkich podłogach. Przybliżone wymiary: 65cm x 33cm x 26cm.

Łóżko Sasquatch II jest dostępne w wersjach Firehouse, Fawn, Lollipop i King’s Blue. Możesz je znaleźć wszystkie na Amazon.com.

zdjęcie: amazon.com
zdjęcie: amazon.com
zdjęcie: amazon.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: POZYCJA, W KTÓREJ ŚPI TWÓJ PIES, DUŻO CI O NIM MÓWI. OTO 6 POZYCJI – SPRAWDŹ, CO ONE OZNACZAJĄ

zdjęcie: amazon.com
zdjęcie: amazon.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj ? 

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl