Chłopcy żartobliwie uderzają się pokrywką od kosza na śmieci

0
1098

Internet jest obecnie zdominowany przez treści wizualne. Od zabawnych obrazów po zabawne filmy – ten rodzaj multimediów jest łatwy w użyciu i nie wymaga dużego wysiłku. Nic więc dziwnego, że filmiki często są rozpowszechniane przez media na całym świecie.

Dziś prezentujemy filmik, na którym widać dwóch młodych chłopców bawiących się pokrywką od kosza na śmieci. Uderzają się wzajemnie w twarz, śmiejąc się w najlepsze. Ostrzegam, że ich śmiech jest bardzo zaraźliwy i Ciebie także to rozśmieszy.

Filmik przedstawia dwóch chłopców bawiących się pokrywką kosza na śmieci.

Czytaj: Jak zadbać o odporność dziecka jesienią? Poznaj 10 sposobów

Jeden chłopczyk jest w pomarańczowej, a drugi w zielonej koszulce. Obracają się wokół kosza na śmieci i żartobliwie uderzają się nawzajem w twarz pokrywką kilka razy.

Chociaż na pierwszy rzut oka nagranie może wydawać się gwałtowne, za każdym razem, gdy jeden z chłopców uderza się w twarz, obaj śmieją się i chichoczą. Toczą nawet krótką walkę o to, kto będzie odpowiedzialny za naciskanie pedału, aby zainicjować uderzenie.

Ludzie udostępniają ten filmik na swoim profilach w mediach społecznościowych, ale największą popularność filmik zdobył na Twitterze. Jeden z komentarzy pod filmikiem brzmiał: „właśnie dlatego kobiety żyją dłużej niż mężczyźni”. Cóż, chyba trochę prawdy w tym jest.

Możesz obejrzeć akcję chłopaków poniżej:

Czytaj: Pierwsze sześcioraczki w Polsce narodziły się wczoraj w Krakowie!