Dziecko, które śmieje się jak owca

0
749

Nie ma nic bardziej uroczego niż śmiech dziecka. To dziecko wygrywa w konkursie na najśmieszniejszy śmiech. Bobas ma tak wesoły śmiech, że nawet jego matka i ojciec nie byli w stanie powstrzymać śmiechu.

W sieci pojawiło się zabawne nagranie. Widzimy jak ojciec siedzi na podłodze ze swoim małym synkiem i najstarszą córką, a matka wszystko nagrywa telefonem. Uważając, że głos ojca jest przezabawny, małe dziecko zaczyna się śmiać, ale w sposób, którego nigdy nie zapomnicie i który Was rozśmieszy.

Śmiech chłopczyka przypomina odgłos owieczki. Ojciec był tak rozbawiony całą sytuacją, że nie mógł się opanować, śmiejąc się i mówiąc do chłopca: „Nie jesteś owcą! Jesteś chłopcem!”.

I im więcej ojciec mówił do chłopczyka, ten coraz bardziej się śmiał, dzięki czemu sytuacja jest jeszcze bardziej zabawna.

Ostatecznie wideo zostało udostępnione w sieciach społecznościowych i, jak można sobie wyobrazić, stało się popularne dzięki ponad 32 milionom wyświetleń.

Czytaj: Dziękowanie jest czynem szlachetnym i otwiera drzwi do błogosławieństw. Codziennie dziękujmy za zdrowie, miłość, życie!

Dla takich chwil warto żyć i założyć rodzinę:

https://www.facebook.com/watch/?v=1297967023570859

Czytaj: Ośmioletnia dziewczynka napisała opowiadanie o chomiku, które podbiło Internet. Zobacz je całe!