Dziewczyna chciała zrobić selfie z kozą. Głupota nie zna granic (WIDEO)

0
930
Kobieta próbowała zrobić sobie selfie z kozą. Zdjęcie: cda.pl

Niektórzy ludzie tak bardzo wyłączyli myślenie podczas używania telefonu komórkowego, że chyba całkowicie stracili kontakt z rzeczywistością. Ludzie nie potrafią przewidzieć, jak może zachować się zdenerwowany koń, krowa czy koza.

Niedawno pisałam o koniu, który dał wyraźnie znać, że nie zamierza już więcej wozić grubasów na swoim grzbiecie. Artykuł możesz przeczytać tutaj: Koń nie chciał już nosić turystów z nadwagą. Nagranie z kamery rozbawi Cię do łez!

Tym razem głównym bohaterem jest koza. Pewna dziewczyna postanowiła, że zrobi cool selfie z tym zwierzęciem. A wiadomo nie od dziś, że niektórzy blogerzy i instagramerzy dla dobrego zdjęcia są w stanie posunąć się do dziwnych, irracjonalnych pomysłów. Wszystko po to, aby zgarnąć jak najwięcej lajków. Przykładem jest próba zdjęcia z kozą, która musiała mieć zły dzień i dała nauczkę ładnej pani.

Finalnie, udało jej się osiągnąć sławę, tylko czy o taki rozgłos jej chodziło? Raczej nie.

Już w pierwszych sekundach widać, że koza jest poddenerwowana i nie ma ochoty na jakikolwiek kontakt z człowiekiem. Jednak odważna pani fotograf zupełnie się tym nie przejmuje, ładnie się uśmiecha do obiektywu i czeka na idealny moment pstryknięcia fotki.

Wtedy koza postanawia bardziej dosadnie pokazać, co myśli o zachowaniu kobiety. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij do 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl