Dziś wyjątkowa data 22.02.2022 – sześć dwójek w jednej dacie!

0
264
Dzisiaj jest wyjątkowa data! Wykorzystajcie dobrze ten dzień.

Dziś jest wyjątkowy dzień dla tych, którzy wierzą w magię liczb.

W dzisiejszej dacie jest wyjątkowa kumulacja dwójek. W jednej dacie mamy aż sześć dwójek! (22.02.2022).

Dziś mamy do czynienia z datą-palindromem. To oznacza, że niezależnie od tego czy data będzie przeczytana z lewej, czy z prawej strony, sekwencja liczb jest taka sama. Daty-palindromy pojawiają się rzadko, m.in. dlatego wiele osób uznaje je za „magiczne”.

Na świecie są ludzie, którzy wierzą w mistyczne znaczenie cyfr. Powstała nawet oddzielna dziedzina wiedzy ezoterycznej zwana numerologią. Jej wyznawcy uważają, że każda cyfra czy liczba ma określoną wibrację, która potrafi wpływać na nasze życie i ludzki los. Niezwykłe układy cyfr w datach mają być sygnałem dla ludzi wysyłanym przez wszechświat, że oto zbliża się ważne wydarzenie dla Ziemi.

W Polsce numerologia nie jest odbierana raczej poważnie, ale w Azji numery i daty mają ogromne znaczenie. W Chinach przed założeniem firmy przyszli przedsiębiorcy idą najpierw do numerologów z pytaniem, czy układ cyfr w dacie podpisania umowy jest korzystny i daje szansę na osiągnięcie sukcesu.

W magię liczb wierzyli także wielcy naukowcy, a przykładem może być niemiecki matematyk, fizyk i astronom Johannes Kepler (1571-1630). To on wypowiedział słynne zdanie – „Bóg jest matematykiem”. 

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Co znaczy dzisiejsza data w numerologii?

Osoby, które wierzą w numerologię uważają, że dzisiejsza data to znak, że będzie działo się coś wyjątkowego. 

Dodatkowo dzisiejsza data wypada w drugi dzień tygodnia, czyli we wtorek. Numerolodzy kojarzą tę datę z wydarzeniami karmicznymi, które mogą radykalnie zmienić los człowieka. 

Numerologiczna 2 symbolizuje: harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. To doskonały moment na zwrócenie swojej uwagi w stronę relacji. Może masz na tym polu coś do naprawienia, przepracowania, nadrobienia? Mówi się, że dziś „zbiegną się ze sobą wszystkie gwiazdy”, będzie nam towarzyszyć szczęście i błogosławieństwo.

Dziś weź kartkę i zapisz wszystkie swoje plany na następny miesiąc, rok, a nawet kilka lat! Ogólnie wypisz cele i nakreśl strategię swoich działań, rozwoju, itd. Wypisz wszystko, o czym marzysz. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj jest wyjątkowa data i wszystko się spełni. Zapomnij, że coś było dla Ciebie niemożliwe. Dziś zaprojektuj swoją przyszłość na podstawie myśli, słów i energii, którą intuicyjnie poślesz w eter. Tej szczęśliwej daty nie możesz przegapić!

Skup się też dziś na sobie. Zrób dla siebie coś miłego. Życzenie wypowiedziane tego dnia na pewno się spełni. W końcu dziś jest najszczęśliwsza data w roku!

Dziś mamy szansę wpłynąć na swój los z większą siłą niż w trakcie nowiu księżyca. Nic nie będzie zbyt trudne lub niemożliwe. Ustalmy nowe intencje i śmiało poślijmy je w kierunku Wszechświata. 

Czytaj: Pierwszy cyrkularny butik we Wrocławiu

Dziś przypada 22.02.2022. Ten niezwykły układ jest niepowtarzalny. Wykorzystaj tę moc!