Ed Sheeran i Andrea Bocelli znowu zachwycają w nowej piosence. Teledysk chwyta za serce!

0
1348

Ponad 3,4 mln odsłon ma już teledysk do wspólnego singla włoskiego tenora Andrea Bocelli i brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana. „Amo Soltanto Te” to kolejny przebój z wydanej w październiku 2018 roku płyty „Si”.

Andrea Bocelli i Eda Sheerana nie trzeba przedstawiać, zna ich każdy. I nie po raz pierwszy występują wspólnie jako duet. Ludzie pokochali te dwa głosy w piosence „Perfect Symphony”, którą zaśpiewali na dwa głosy – po angielsku i włosku. Klip miał ponad 180 milionów wyświetleń.

Teraz powracają z nową piosenką „Amo Soltanto Te” pochodzącą z albumu Andrea Becolli „Si”. Utwór został okrzyknięty hitem!

Album „Si” już w pierwszym tygodniu od premiery sprzedał się jak ciepłe bułeczki. W USA rozszedł się w nakładzie ponad 126 tysięcy egzemplarzy. Andrea Bocelli pierwszy raz w swojej wieloletniej karierze zdobył 1. miejsce na listach bestsellerów w Wielkiej Brytani i USA.

POSŁUCHAJ TAKŻE: Chłopak zaśpiewał „The Prayer” na dwa głosy – tenor i sopran. Niesamowite! – f7dobry.com

„Życie nigdy nie przestaje zaskakiwać, zwłaszcza tych, którzy są w nim szaleńczo zakochani i kochają to, co robią. Nigdy bym nie przypuszczał, że osiągnę taki wynik w kraju, który pomimo wszystko ukochał mnie od samego początku. Jednakże o wiele bardziej niż liczby i listy przebojów liczy się oddanie i szacunek publiczności, uściski dłoni, uśmiechy, aplauz, a często, tak jak w tym szczęśliwym przypadku, przekłada się to na wyniki, które wykraczają poza najśmielsze oczekiwania” – mówił niewidomy tenor podczas wywiadu.

Teledysk chwyta za serce!

Nie dość, że piosenka bardzo wpada w ucho, to na dodatek teledysk do nagrania chwyta za serce. Widzimy w nim dwóch młodych chłopców, którzy wcielają się w młodych artystów – Andreę i Eda, którzy są na śłubie ich bliskich przyjaciół.

W teledysku wystąpili: Leonardo Sommacampagna (młody Andrea Bocelli), Stanley Hebblethwaite (młody Ed Sheeran).

Klip został nakręcony w malowniczej Villa Arvedi w Weronie we Włoszech. Za reżyserię odpowiada Gaetano Morbioli.

Utwór dostępny jest także w oryginalnej anglojęzycznej wersji zatytułowanej “This Is The Only Time” ze słowami Eda Sheerana.

Zobaczcie piękny teledysk!

Już niebawem, dokładnie 11 maja Andrea Bocelli zaśpiewa na INEA Stadion w Poznaniu.

Jesteś z Poznania? Koniecznie zajrzyj do f7poznan.pl