Eminem pobił światowy rekord!

0
601
Na nowej płycie Eminem rapuje szybciej niż kiedykolwiek. Zdjęcie: Facebook/Eminem

W 2020 roku Eminem pobił rekord najszybszego rapu podczas swojego przebojowego singla „Godzilla”, kiedy rapował 225 słów w 30 sekund. To 7,5 słowa na sekundę.

17 października 1972 roku na świat przyszedł Marshall Bruce Mathers III, lepiej znany jako Eminem. Raper ma niemieckie, szwajcarskie, szkockie, a ponoć nawet i polskie korzenie.

Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, który w trakcie swojej kariery pobił pięć rekordów Guinnesssa, zdobył 600 nagród muzycznych i sprzedał łącznie prawie 200 milionów albumów na całym świecie.

Eminem jest jedynym białym człowiekiem, który pojawił się na okładkach magazynów „The Source” i „XXL”.

Największe hity Eminema to „Lose Yourself”, „Without Me”, czy jego współpraca z Rihanną przy „Love The Way You Lie”.

Czytaj: Francuski artysta dodał gwiazdy i postacie do klasycznych obrazów

Mając imponującą rzeszę fanów, jest znany ze swoich szybkich, ale dowcipnych umiejętności rapowania. Ale czy wiesz, jak dobry jest w liczbach?

W przeboju z 2013 roku, „Rap God”, Eminem rapował 97 słów w nie mniej niż 15 sekund, co daje 6,46 słowa na sekundę. Robi wrażanie, prawda? Jednak po latach wydaje się być skromnym osiągnięciem w porównaniu z jego późniejszymi piosenkami.

Pół dekady później Eminem pobił swój własny rekord w 2018 roku jako gość w „Majesty” w piosenki Nicki Minaj, wypowiadając 78 słów w 12 sekund, 6,5 słowa na sekundę.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Eminem jest znany ze swojej umiejętności rapowania z imponującą i niezrównaną szybkością. Źródło: Facebook

Pozornie niezadowolony z wielokrotnie nagradzanej szybkości swoich tekstów, Eminem posunął się jeszcze dalej, rapując 225 słów w 30-sekundowym segmencie, co oznacza niesamowite 7,5 słowa na sekundę. Chodzi o utwór „Godzilla” z 2020 roku. Tym samym po raz kolejny pobił własny rekord i 25 stycznia 2020 roku trafił do Księgi Rekordów Guinnessa.

W sumie trzyminutowy i 31-sekundowy utwór „Godzilla” zawiera 959 słów, co daje średnio 4,54 słowa na sekundę.

To znacznie mniej niż 1560 słów, które pojawiają się w 6-minutowym i 4-sekundowym utworze „Rap God”, który wciąż nosi tytuł największej liczby słów w przebojowym singlu.

Czytaj: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP

Poniżej możecie posłuchać bijącą rekordy piosenkę Eminema, która wyciska 225 słów w 30 sekund.

wad

Brak postów do wyświetlenia