Facet nałożył 20 wycinków na pyszczki swoich kotów, aby dać im losowe emocje

0
450

Internet udowodnił, że koty są niewyczerpanym źródłem szczęścia i rozrywki. W tej chwili Google może pobrać ponad 3,72 miliarda (MLD) wyników dla słowa „kot”. I wiesz co? Ta liczba rośnie, ponieważ ludzie nie mają dość kotów i wszystkiego, co robią (lub co ludzie z nimi robią).

Weźmy na przykład Adriana i jego ukochane dwie kotki: Atlas i CleoCatrę. Mimo że mają własne konto na Instagramie, na którym obie codziennie udowadniają, że bycie kotką jest świetną zabawą, ich ludzki towarzysz również dobrze się z nimi bawi – jak chociażby poprzez przykładanie do ich pyszczków kawałka papieru z namalowaną emocją. Dzięki temu kotki robią głupie miny i wychodzą zabawne zdjęcia.

Poznaj Atlas, uroczą szkocką kotkę, i CleoCatrę, szkocką kotkę długowłosą. Właściciel postanowił urozmaicić ich zdjęcia. Nie żeby potrzebowały więcej ulepszeń, ponieważ obie są urocze, ale to, co zrobił, jest z pewnością miłym i zabawnym dodatkiem.

Tak więc na Instagramie niedawno pojawiły się zdjęcia, na których Atlas i CleoCatra zostały poddane obróbce Photoshopa z kawałkiem papieru z losowym wyrazem twarzy tuż przed ich uroczym, puszystym pyszczkiem sprawiając całkiem wiarygodne wrażenie, że zarówno Atlas, jak i CleoCatra faktycznie reagują w dziwny sposób.

Atlas od 2,5 roku mieszka w Melbourne w Australii wraz ze swoim ludzkim towarzyszem Adrianem i swoją uroczą siostrą CleoCatrą.

Czytaj: Poznaj Yodę, uroczego kota, który urodził się z czterema uszkami

„Zawsze szukam pomysłów na tworzenie kreatywnych zdjęć i natknąłem się na zdjęcie w Internecie z białą maską z różnymi wyrazami twarzy” – wyjaśnił Adrian na temat inspiracji stojącej za zdjęciami. „To podsunęło mi pomysł, aby wykonać zdjęcia z mimiką twarzy z białym paskiem, koncentrując się na ustach i oczach, ponieważ są to najbardziej wyraziste części twarzy”.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Czytaj: Wrocław: nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi od września