Foka dostała gigantyczny rybi tort na swoje 31 urodziny

0
497

Każdy z nas lubi urodziny, ponieważ dostajemy prezenty i każdy jest dla nas miły. Tej foce także podarowano coś smacznego i była to dla niej na pewno bardzo miła niespodzianka!

Zwierzęta również zasługują na wyjątkowe dni. Lubią być traktowane tak samo jak my, a ta śliczna foka z Cornish Seal Sanctuary, która właśnie skończyła 31 lat, jest tego doskonałym dowodem.

W swoje 31. urodziny ta ratownicza szara foka o imieniu Yulelogs została zaskoczona gigantycznym lodowym ciastem wypełnionym rybami i jak widać, nie była w stanie powstrzymać swojej radości.

Więcej informacji: Facebook | sealsanctuary.sealifetrust.org

Yulelogs został uratowany w 1989 roku przez park morski na północy Anglii.

 Cornish Seal Sanctuary

Yulelogs został uratowany w 1989 roku przez park morski na północy Anglii, kiedy był bardzo małym szczeniakiem. Po pewnym czasie park został zamknięty, a foka została wypuszczona z powrotem na wolność. „Jednak po tak długim okresie niewoli nie miał pojęcia, jak się wyżywić i za bardzo przyzwyczaił się do ludzi” – czytamy na oficjalnej stronie Cornish Seal Sanctuary.

Po pewnym czasie park został zamknięty, a foka została wypuszczona na wolność.

Czytaj: 30 przezabawnych zdjęć fok, które na pewno Cię rozśmieszą

Cornish Seal Sanctuary

„Trzy miesiące po uwolnieniu Yulelogs został uratowany przez RSPCA po odebraniu telefonów od zaniepokojonych członków społeczeństwa, którzy twierdzili, że Yulelogs ścigał ludzi z wiadrami na plaży, wierząc, że zawierają one ryby” – pisze zespół sanktuarium na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Później Yulelogs został ponownie uratowany, ponieważ najwyraźniej nie miał pojęcia, jak się wyżywić i przyzwyczaił się do ludzi.

Cornish Seal Sanctuary

Okazuje się, że kiedy Yulelogs został uratowany po raz drugi, ważył tylko około 60 kg zamiast standardowych 250 kg. „Było oczywiste, że potrzebuje opieki, więc RSPCA zwróciła się do Cornish Seal Sanctuary, czy zapewnią mu stały dom”, czytamy na stronie internetowej.

Teraz Yulelogs mieszka w Cornish Seal Sanctuary i właśnie skończył 31 lat.

johannesfloe.com – Art to remember

Cornish Seal Sanctuary

Teraz, w wieku 31 lat, Yulelogs jest szczęśliwą, energiczną i entuzjastyczną foką, a wszyscy w sanktuarium absolutnie go uwielbiają. Te urodziny były kamieniem milowym zarówno dla foki, jak i dla całego sanktuarium, ponieważ na wolności samce foki szarej żyją zwykle około 25 lat.

W swoje 31 urodziny foka została zaskoczona gigantycznym lodowym ciastem wypełnionym rybami.

 Cornish Seal Sanctuary

Zespół Cornish Seal Sanctuary zaskoczył Yulelogs gigantycznym ciastem wypełnionym pysznymi rybami. „Yulelogs absolutnie uwielbiał ten tort urodzinowy” – powiedziała The Dodo Georgina Shannon, koordynator ds. Marketingu i mediów w sanktuarium. „To również dla niego wspaniała forma urozmaicenia, ponieważ wymaga trochę przemyślenia, jak wyjąć rybę z ciasta!

Czytaj: Lodowce świata – wybraliśmy 10 najpiękniejszych zdjęć