Fotograf przyrody rejestruje magiczne chwile natury

0
511
views

Łatwo przeoczyć magiczne chwile w przyrodzie, zwłaszcza małe światy najmniejszych stworzeń. Właśnie dlatego fotografowie tacy jak Julian Rad podejmują misję chwytania wiewiórek, królików, wiewiórek i innych małych zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Dzięki umiejętnościom, cierpliwości i precyzji fotografie Juliana Rad pokazują te urocze stworzenia w czasie wolnym i w pracy ze wspaniałymi szczegółami.

Fotograf z siedzibą w Austrii wykorzystuje swoje naturalne otoczenie jako inspirację. Piękna wiewiórka euroazjatycka – wyróżniająca się kolorem i wydatnymi uszami – pojawia się w serii wielu fotografów. Oprócz rudych wiewiórek są też europejskie wiewiórki ziemne (podobne do psa preryjnego) i dzikie chomiki.

Radowi często udaje się sfotografować zwierzęta w oczekiwaniu na posiłek lub w środku akrobatyki. Jego portrety przedstawiają zwierzę i jakiś przedmiot bądź kwiat będący przedmiotem zainteresowania jako centrum, pozostawiając tło w miękkim świetle.

Aby zobaczyć więcej fotografii dzikiej przyrody Rada, możesz przejść na jego Instagram. Za pośrednictwem swojej strony internetowej sprzedaje również druki, kalendarze i pocztówki.

Czytaj: Nagradzany austriacki fotograf przedstawia najśmieszniejsze zdjęcia dzikiej przyrody

Austriacki fotograf Julian Rad rejestruje niesamowite chwile w naturze.

Te magiczne zdjęcia przedstawiają małe zwierzęta, które spokojnie żyją w swoim naturalnym środowisku.

Od królików wąchających kwiaty po wiewiórki skaczące po wodzie – te zdjęcia podkreślają piękno ich małego świata.

Julian Rad: Strona internetowaFacebook | Instagram

Czytaj: Posadź drzewo, aby upamiętnić narodziny Twojego dziecka