Fotograf uchwycił najpiękniejsze drzwi frontowe, które wyglądają jak z jakiejś bajki

0
631

Fotografka Bella Foxwell uchwyciła piękno Londynu. Kobieta fotografuje frontowe drzwi, które wyglądają jak z bajki albo z pocztówki. Przewiń w dół, aby zobaczyć, jak są pięknie ozdobione i kolorowe.

Bella Foxwell zauważyła, że ważną częścią londyńskich budynków są właśnie drzwi.

Wszystkie zdjęcia drzwi, które dodaje na Instagramie odpowiednio zatytułowała: „The Doors of London”. Zdjęcia przedstawiają kolorowe, tęczowe fasady, które wyglądają jak filmowa scenografia.

„Założyłam konto na Instagramie około dwa i pół roku temu” – napisała Foxwell. „Chciałam sprawdzić, czy tak prosta i bardzo ciekawa rzecz może zainteresować innych ludzi. Ponieważ miałam obsesję na punkcie drzwi, wydawało mi się, że to naturalne dopasowanie do mojej„ niszy ”.”

Drzwi fascynują Bellę z kilku powodów. „Częściowo podziwiam ludzi, którzy tak dumnie dekorują drzwi frontowe, szczególnie ci, którzy używają odważnych odcieni farby lub ekstrawaganckiej kołatki do drzwi” – powiedziała Bella.

„Częściowo drzwi są bardzo symboliczne. Czy to dlatego, że stanowią nowe możliwości, czy dlatego, że przypominają dom. Jest w nich coś wyjątkowego”.

Od ulic Notting Hill po tętniącą życiem dzielnicę Brixton i nie tylko, stale zwiększająca się kolekcja zdjęć Foxwell sprawiła, że kobieta ma już 70 000 obserwujących.

„Zazwyczaj najpierw badam różne lokalizacje, a potem udaję się tam z telefonem, aby wędrować i zobaczyć, co mogę znaleźć” – powiedziała. „Najlepszym uczuciem jest natknięcie się na ulicę pełną wspaniałych drzwi, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś. Nie zdarza się to często, ale kiedy tak się dzieje, jest to bardzo ekscytujące”.

Czytaj: Najpiękniejsze kościoły na świecie według The Telegraph

Poniżej możesz zobaczyć kilka zdjęć z jej kolekcji. Jest co podziwiać!

Więcej informacji: Instagram

Czytaj: KWIATY WIŚNI ZAKWITŁY W CHINACH, JAPONII I HISZPANII. TO NAJPIĘKNIEJSZY WIDOK NA NASZEJ PLANECIE!