Fotograf uchwycił uroczą, roześmianą popielicę siedzącą na kwiatku

0
353

Wiosna jest tuż za rogiem. A gdyby nasze podekscytowanie można było podsumować jednym zdjęciem, to byłoby właśnie to zdjęcie.

Roześmiana popielica sfotografowana przez Andrei Zampatti została wybrana jako zwycięzca w kategorii „Na lądzie” w konkursie Comedy Wildlife Photography Awards 2017 i łatwo zrozumieć, dlaczego.

Mała mysz polna zostaje złapana, promieniejąc radością, siadając na kwiatku. Niemożliwym jest nie uśmiechać się do tego uroczego małego stworzonka.

Czytaj: Urocze zdjęcia malutkich myszy radośnie bawiących się w naturze

Niezależnie od tego, czy mysz naprawdę się śmieje, czy po prostu została sfotografowana w połowie ziewania, idealnie zgrane w czasie zdjęcie jest niewątpliwie urocze. To jest dokładnie to, co powinniśmy zobaczyć podczas ostatnich dni zimy i przypomina nam to, że przed nami jeszcze wiele pięknych dni.

Jednak Zampatti nie tylko fotografuje urocze popielice. Ten sam mówiący o sobie „miłośnik dzikiej przyrody” fotografuje wszelkiego rodzaju zwierzęta na półkuli północnej. Od ciekawskiego niedźwiedzia w Finlandii „czekającego na uścisk” po bezczelnie wyglądającego jelenia wapiti w Parku Narodowym Yellowstone z wystawionym językiem, Zampatti wydaje się szczególnie utalentowany w chwytaniu dzikiej przyrody w najbardziej ujmujących chwilach.

Zobacz poniżej kilka zdjęć Zampattiego, a więcej uroczych zdjęć znajdziesz na jego stronie internetowej.

Andrea Zampatti: Strona internetowa | Facebook | Instagram

Nie możemy powstrzymać uśmiechu na widok tego uroczego zdjęcia roześmianej popielicy autorstwa fotografa przyrody Andrei Zampatti.

Fotograf wydaje się szczególnie utalentowany w fotografowaniu dzikiej przyrody w najbardziej ujmujących momentach.

Czytaj: Wrocławskie zoo: pierwsze na świecie wideo z narodzin myszojelenia

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org