Fotografka zrobiła najpiękniejszą sesję zdjęciową małżeństwu ze stażem 55 lat!

0
535

Dorota i Wayne są małżeństwem od 55 lat, a razem są od 57 lat.

Wayne po raz pierwszy zobaczył Dorotę w pubie i gdy tylko na nią spojrzał, wiedział, że to ona! Ich miłość z każdym rokiem się wzmacniała, co widać na zdjęciach. To, jak się trzymają i jak na siebie patrzą jest niesamowite. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu.

„Widziałam Dorotę tańczącą ze swoją koleżanką na końcu pubu i wspomniałem mojej przyjaciółce, która była ze mną:„ To dziewczyna, która będzie moją żoną”. 57 lat później zrobiono nam sesję fotograficzną… przetrwaliśmy każdą burzę razem i wciąż bardzo się kochamy” – powiedział Wayne.

Sujata z But Natural Photography to wielokrotnie nagradzana fotografka, która świetnie opowiada historie dzięki zdjęciom.

Jej zdjęcia robią furorę na całym świecie. Powszechnie uważana jest za jedną z najszybciej rozwijających się fotografów w Anglii. Prace Sujaty zdobyły szereg nagród i zostały opublikowane na arenie międzynarodowej, w tym między innymi w Forbes, The Daily Mail, Good Housekeeping Magazine i Country Living Magazine.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej fotografii Sujata, kliknij w poniższy link: www.butnaturalphotography.com

Polecam także przeczytać mój wcześniejszy artykuł, także ze zdjęciami Sujaty: Fotograf robi magiczne zdjęcia starszych par

Czytaj: Kopalnia Soli Wieliczka zostanie otwarta w czerwcu