Fryzjer prawie całkowicie ogolił jej głowę. Podoba Ci się metamorfoza?

0
1376
Kobiety zmiany w swoim życiu zaczynają od włosów...

Przyjęło się, że długie włosy u kobiety są seksi. Chyba każda z nas marzy o długich, lśniących, gęstych włosach. Każda kobieta z długimi włosami przyciąga wzrok. Jedna z pań postanowiła na odważny krok. Poszła do fryzjera i wróciła całkowicie odmieniona! Zobaczcie jej metamorfozę.

Obcięcie włosów jest dla kobiet symbolem zamknięcia pewnego rozdziału w życiu i odcięcia się od przeszłości. Przez włosy wyrażamy to, kim jesteśmy i jak chcemy być odbierani przez innych. Nowa, drastyczna zmiana fryzury jest próbą stworzenia „nowego ja” i rozpoczęcia „nowego życia”.

Nie można jednak tego brać aż tak całkiem poważnie. Skrócenie włosów lub pofarbowanie na inny kolor to jedynie wymiar symboliczny. Nowa fryzura nie odmieni Twojego życia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Pomimo że większość kobiet marzy o długich włosach, to nie każda może sobie na to pozwolić. Nie każdej jest też do twarzy w długich włosach. Idąc do fryzjera, chcesz wrócić do domu i czuć się dobrze, a tym bardziej wyglądać bardzo dobrze.

Jedna z pań postawiła na odważny krok.

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do f7krakow.pl

Chciała mieć krótką fryzurę, jednak, gdy zobaczyła jak kolejne pasma jej włosów spadają na podłogę, była coraz bardziej przerażona i zaczęła wątpić, czy to dobry pomysł.

Fryzjer zaczął golić niemal na zero połowę głowy. W pewnym momencie jest widać, że mina kobiety mówi, że na koniec jej fryzura okaże się jedną, wielką katastrofą.

Efekt finalny na szczęście bardzo jej się spodobał i kobieta wyszła zadowolona. Zobaczcie, jak poradził sobie fryzjer:

I jak, podoba Ci się jej metamorfoza?

Źródło i zdjęcia: YouTube

PRZECZYTAJ TAKŻE: Włóż ołówek we włosy i stwórz niesamowitą fryzurę. Wszystkie koleżanki będą Ci zazdrościć!

ZOBACZ TAKŻE: Ta kobieta wygląda zwyczajnie do momentu, kiedy odgarnia dłonią włosy. WOW!