Gwiazdy kiedyś i dziś – ponad 25 portretów

0
777

Ich wcześniejsze fryzury i ubrania mogą sprawić, że poczujesz nostalgię – zwłaszcza jeśli jakaś popularna osoba jest w tym samym wieku co Ty.

Artysta Ard Gelinck jest najlepszy, jeśli chodzi o tworzenie tego typu zdjęć, i opracował swój styl, który przypadł do gustu wielu internautom i gwiazdom.

W serii portretów artysta przedstawia współczesne gwiazdy pozujące ze sobą z młodości. Dzięki mistrzowskiemu użyciu Photoshopa przez Gelinck dwie wersje tej samej osoby są bezproblemowo zintegrowane w jedno zdjęcie, obejmując się ramionami, tak jakby byli najlepszymi przyjaciółmi.

Kiedyś już pisałam o tym artyście i jego zdjęciach gwiazd. Możesz wrócić do tego artykułu tutaj: Unikalny projekt fotograficzny: gwiazdy spotkały się ze sobą z młodości.

Gelinck zaspokaja naszą ciekawość, która wynika z patrzenia, jak ludzie się starzeją. Starzenie się jest nieuniknione, więc ciekawe jest zerknięcie okiem na to, jak ludzie, którzy są znani z pierwszych stron gazet się starzeją.

Pod wieloma względami sławni ludzie wyglądają teraz lepiej niż wiele lat temu. Jennifer Lopez, znana również jako J.Lo, była oszałamiająco piękna jako nastolatka, ale teraz wygląda tak samo pięknie i trudno uwierzyć, że ma 50 lat!

To samo można powiedzieć o George’u Clooneyu, Julii Roberts i Oprah – o tych, którzy korzystają z pomocy osobistych trenerów, dietetyków i zabiegów kosmetycznych – wszystko to pomogło im tak pięknie wyglądać z biegiem lat.

Przewiń w dół, aby zobaczyć unikatowe zdjęcia Gelincka gwiazd z młodości i teraz. Aby obejrzeć jeszcze więcej zdjęć, obserwuj go na Instagramie.

Ard Gelinck: Instagram

Czy zastanawiałeś się, jak kiedyś wyglądała dana gwiazda?

Oprah

Artysta Ard Gelinck zaspokaja naszą ciekawość, przedstawiając celebrytów i gwiazdy ze swoimi młodszymi ja.

Brad Pitt
George Clooney
Justin Timberlake
Reese Witherspoon
Bruce Willis
Dwayne “The Rock” Johnson
Snoop Dogg
David Beckham
Nicole Kidman
Jennifer Aniston
Matthew Perry
Backstreet Boys
Julia Roberts
Sandra Bullock
Robert De Niro
Mark Hamill
Whoopi Goldberg
Mariah Carey
Lady Gaga
Justin Bieber
Jimmy Fallon
Daniel Craig
Kate Winslet
Elżbieta II

Czytaj: WROCŁAW: NIE ŻYJE PIELĘGNIARKA ZAKAŻONA KORONAWIRUSEM