Heineken zaprojektował buty z piwem w podeszwach!

0
208
Heineken zaprezentował Heinekicks, swoje sneakersy z piwem w podeszwach! Źródło: Twitter

Holenderska firma Heineken połączyła niedawno współpracę z projektantem sneakersów Dominikiem Chambrone, znanym również jako „chirurg obuwniczy”, aby stworzyć specjalne buty sportowe z podeszwami wypełnionymi piwem.

Aby uczcić wprowadzenie na rynek najnowszego produktu Heinekena, Heineken Silver, holenderski piwowar zlecił Dominikowi Chambrone stworzenie butów sportowych, które ucieleśniają tożsamość ich łatwego do picia nowego piwa.

Tak zwane „Heinekicks” mają kultową kolorystykę firmy – zieloną, białą i czerwoną – a także logo Heinekena i poręczne otwieracze do butelek wbudowane w języki. Ale to, co naprawdę odróżnia je od innych sneakersów, to płyn unoszący się w ich przezroczystych podeszwach – to prawdziwe piwo Heineken Silver.

Stosując specjalistyczną metodę iniekcji chirurgicznej, Dominic Chambrone (@ciambrone) stworzył pierwszą w historii parę tenisówek, które pozwalają użytkownikowi chodzić po piwie. I najwyraźniej nie chodzi tylko o wygląd, ponieważ podeszwy zapewniają również płynne i wygodne chodzenie inspirowane Heineken Silver. Mówi się, że płyn przesuwający się wewnątrz podeszwy podczas chodzenia zapewnia wyjątkowe uczucie.

Czytaj: Pierwszy na świecie hotel piwny – tu piwo znajdziesz nawet pod prysznicem

Źródło: Twitter

„Współpraca z Heinekenem przy ich nowym piwie była zabawnym wyzwaniem” – powiedział Chambrone. „Połączyła nas pasja do innowacji i przekraczania granic oraz stworzyliśmy projekt, który to odzwierciedla. But nie tylko uosabia energię Heineken Silver, ale dosłownie ją niesie. Nie mogę powiedzieć, żebym kiedykolwiek wcześniej projektował buty, które zawierały prawdziwe piwo”.

Czytaj: Pierwszy pub dla nudystów w sercu londyńskiego Soho

Źródło: Twitter

Niestety, chyba że mieszkasz w Singapurze, szanse na zdobycie jednej z zaledwie 32 par Heinekicks, które kiedykolwiek trafią na rynek, są znikome. Kopie zostaną wydane tylko w małym kraju wyspiarskim, a pierwsze siedem par ma być dostępnych w czwartym kwartale 2022 roku. Cena nie została jeszcze ogłoszona.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter
Źródło: Twitter