Istnieje sekretna biblioteka, która otwiera się po wyciągnięciu specjalnej książki

0
383

Ten pokój w pensjonacie kryje coś wyjątkowego.

Jeśli odwiedzisz pokój „100 lat Hollywood” w pensjonacie Bella Vista Bed and Breakfast w Coloma Lotus w Kalifornii, przekonasz się, że jest coś wyjątkowego w ramach pobytu.

Pokój wyposażony jest w ukrytą bibliotekę, do której można uzyskać dostęp tylko poprzez otwarcie specjalnej książki na półce i pociągnięcie jej, a raczej ukrytej w niej klamki.

Marc Bächtold, twórca treści turystycznych i hotelarskich, ujawnił tajemnicę pokoju podczas pobytu tam jako gość. Jego wideo sprawia, że pokój i biblioteka wygląda bardzo uroczo.

Ten pokój jest wygodny bez dostępu do sekretnej biblioteki, ale dodanie jej zapewnia ciekawą ucieczkę w świat ciszy i książek. Podczas gdy główny pokój inspirowany jest starym Hollywood, dodatkowa przestrzeń ma inny klimat.

Czytaj: Najpiękniejsze biblioteki z całego świata

„Ukryty pokój to dwupiętrowa biblioteka z wygodnym fotelem, dużym oknem i ścianą pełną książek” – wyjaśnia Bächtold dla My Modern Met. Pokój z tajemną biblioteką oferuje wspaniały widok na rzekę South Fork American i tereny hotelowe, w których znajdują się stawy, strumienie, wodospady i wiele innych ładnych widoków.

Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej zdjęć z pobytu Bächtolda. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz cieszyć się sekretnym pokojem, odwiedzając pensjonat Bella Vista Bed and Breakfast.

Pokój „100 lat Hollywood” w Bella Vista Bed and Breakfast w Coloma Lotus w Kalifornii kryje coś wyjątkowego.

Otwórz regał, a odkryjesz ukryty pokój!

Marc Bächtold: Strona internetowa | Facebook | Instagram

Czytaj: MAGICZNA BIBLIOTEKA W KONARZE DRZEWA