Jest już nowy zwiastun filmu „Kobiety mafii 2”. Pójdziecie do kina na nowy film Vegi?

0
675
zdjęcie: YouTube.com

Filmy Patryka Vegi mają swoją stałą widownię, którzy wiernie idą do kina na każdy nowy film, ale także są przeciwnicy, którzy uważają, że to słabe kino ze słabymi dialogami, w których przeważają przekleństwa. Dziś skupimy się na tej pierwszej grupie, bowiem pojawił się nowy zwiastun „Kobiety mafii 2”.

Już za miesiąc na ekrany kin trafi kontynuacja filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi. W sieci od poniedziałku można obejrzeć zwiastun drugiej części filmu. Czy uda się przebić pierwszą część? Okaże się niedługo. Jak na razie zwiastun „Kobiety mafii 2” zebrał w serwisie YouTube 2,7 tys. łapek w górę i aż 3,8 tys. negatywnych ocen.

Pierwszy zwiastun „Kobiety mafii” miał premierę w grudniu i spotkał się z mieszanymi reakcjami. W drugim zwiastunie wyraźnie widać przeważającą część negatywnych komentarzy. Internauci nie szczędzą kąśliwych komentarzy.

„Nawet Showmax woli uciec z Polski, niż mieć ten film w swojej ofercie” – napisał jeden z internautów na YouTube, nawiązując do niedawnych informacji o wycofaniu się platformy współpracującej z Vegą z polskiego rynku.

Mimo to Patryk Vega nie zwalnia tempa i pracuje nad kolejnymi projektami. Prawda jest taka, że wiele osób chętnie pójdzie do kina i o to właśnie chodzi reżyserowi. On zarabia pieniądze, a my pójdziemy na film, pomimo że będziemy później marudzić, że nie było warto. Machina się kręci.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „KOGEL MOGEL 3” – KULTOWA KOMEDIA W KINACH JUŻ W STYCZNIU! – f7dobry.com

„Kobiety mafii 2” na ekrany kin trafią 22 lutego 2019 roku. Zobaczymy znane twarze, które można było oglądać w pierwszej części, ale też kilka nowych nazwisk. Akcje drugiej części filmu będzie się działa w sześciu krajach – Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Maroko, Dubaju i Kolumbii.

Na ekranie pojawią się m.in. Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska,Janusz Chabior, Angie Cepeda, Enrique Ace oraz Krzysztof Czeczot, Patryk Pniewski, Damian Kret, Otar Saralidze, kulturysta Michał Karmowski oraz raperzy Bonson i Sobota.

Pójdziecie do kina?

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl