John Cena bije rekord Guinnessa – spełnił 650 życzeń chorych dzieci

0
119

Amerykański aktor i supergwiazda WWE, John Cena, ustanowił nowy rekord w liczbie spełnionych życzeń. Spełnił aż 650 marzeń chorych dzieci.

Cena rozpoczął karierę w profesjonalnym wrestlingu w 1999 roku i od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych sportowców wszechczasów; jest 16-krotnym mistrzem świata w WWE.

Cena był często przedstawiany jako ulubiona postać tłumu i był twarzą w kampanii przeciwko zastraszaniu WWE „Be a Star”.

Cena następnie przeniósł się poza WWE do fundacji Make-A-Wish, kiedy spełnił swoje pierwsze życzenie w 2002 roku.

Fundacja Make-A-Wish jest organizacją non-profit, która pomaga spełnić życzenia dzieci, u których zdiagnozowano chorobę krytyczną.

Czytaj: Francuz pobił rekord świata, aby zebrać pieniądze dla chorych dzieci

Skupiając się na dzieciach w wieku od 2 do 18 lat, mogły one wybrać spotkanie z celebrytą, pójść na wydarzenie, a nawet dać prezent komuś innemu i byli „podekscytowani”, aby uhonorować Johna Cenę jako człowieka, który spełnił najwięcej życzeń.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Jeśli chodzi o Cena, jest on najbardziej pożądanym celebrytką. W ciągu 42 lat istnienia Make-A-Wish nikt inny nie spełnił więcej niż 400 życzeń. Cena spełnił ich aż 650.

„Jeśli kiedykolwiek będziesz mnie potrzebować, nie obchodzi mnie, co robię, rzucę to, co robię i będę zaangażowany, ponieważ uważam, że to najfajniejsza rzecz”, powiedział Cena w wywiadzie po uhonorowaniu 500 życzeń spełnionych. „Po prostu rzucam wszystko, i jeśli mogę zaoferować fantastyczne wrażenia, będę pierwszy w kolejce, aby wykonać swoją część”.

Czytaj: Firma z Wielkopolski wprowadziła czterodniowy tydzień pracy!

Po otrzymaniu okazji poznania Ceny, dzieci robią zdjęcia i spędzają czas ze swoim ulubionym zapaśnikiem, a czasem nawet zapuszczają się na liny ringu!

Cena ma zwykle ze soną jeden ze swoich pasów mistrzowskich: 13 razy zdobył mistrzostwo WWE, trzy razy mistrzostwo świata wagi ciężkiej i pięć razy mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Często pozwala dzieciom wypróbować ten pas.

Inne gwiazdy, które spełniły życzenia, to Justin Bieber, Lady Gaga, Selena Gomez i Samuel L. Jackson.

wad

Brak postów do wyświetlenia