Jurorzy byli zmieszani, kiedy dziewczyna bez rąk weszła na scenę. Po chwili łzy ciekły im z oczu!

0
889

Lorelai Mosnegutu przeżyła wiele smutnych chwil w swoim życiu. Urodziła się w Rumunii z poważnymi deformacjami fizycznymi. Jej matka porzuciła ją jak jakąś rzecz.

Ta historia ma na szczęście dobre zakończenie. Dziewczynka okazała się bardzo inteligentna i uzdolniona. Jej determinacja sprawiła, że pomimo trudności, Lorelai opanowała niezwykłe umiejętności.

Swój talent zaprezentowała w rumuńskim programie „Mam Talent”.

Kobieta, która zaadoptowała dziewczynkę – Vio – nie pozwoliła, aby niepełnosprawność zniszczyła jej życie i przekreśliła marzenia córeczki. Gdy Lorelai miała 6 miesięcy, nowa mama włożyła dziewczynce ołówek między palce, aby ta ćwiczyła tak dużo, jak tylko mogła.

Zanim Lorelai poszła do szkoły podstawowej, już umiała alfabet. Dziewczynka bardzo szybko nauczyła się czytać i pisać. Uwielbia poezję. Mimo tak młodego wieku dziewczynka napisała już 10 książek.

Jakby tego było mało, dziewczynka ma także ogromny talent muzyczny. Śpiewa, a nawet gra na fortepianie. Jej głos w połączeniu z grą na fortepianie jest poruszającym przeżyciem.

Pomimo tak wielu trudności, dziewczynka udowodniła wszystkim, że zawsze można powstać i iść dalej i że można osiągnąć wszystko.

Poniżej możesz zobaczyć występ tej walecznej dziewczynki i zobaczyć reakcję jurorów, którzy najpierw oceniają ją przez prymat wyglądu, a później żałują i płaczą ze wzruszenia.

Czytaj: PARA TANECZNA WYSTĄPIŁA W TALENT SHOW. SZTUKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, TO TRZEBA ZOBACZYĆ!

Czytaj: Chłopak z zespołem Downa wystąpił w talent-show. Po jego tańcu wszyscy na sali płakali!