Kamera zarejestrowała wesoły taniec kobiety po rozmowie kwalifikacyjnej

0
398

Dla wielu rok 2020 był pełen trudności i rozczarowań; więc kiedy pojawia się wideo, które przekazuje trochę radości, warto je udostępnić.

Tak jest w przypadku tego popularnego wideo z 21-letnią Kayallah Jones. Jones szukała pracy od miesięcy z niewielkim szczęściem z powodu COVID-19 i jego roli w zakłócaniu biznesu i zatrudnienia. Jones również doświadczyła bezdomności przez ostatnie dwa lata i była gotowa na przełom w swoim życiu.

Kiedy Jones usłyszała o pracy w restauracji The Spot Sports Bar and Grill w Decatur w stanie Georgia, z niecierpliwością skorzystała z okazji. Kierowniczka restauracji – Dakara Spence – była pod wrażeniem młodej kobiety, ale szczególnie cieszyła się jej osobowością i od razu ją zatrudniła. Podekscytowana Jones opuściła restaurację, a nagranie z kamery bezpieczeństwa uchwyciło szczególnie radosny moment wyrażony przez nową pracownicę.

Kiedy znalazła się poza zasięgiem wzroku na parkingu, Jones po prostu nie mogła powstrzymać swojego szczęścia. Bezdźwięczny materiał filmowy pokazuje, jak kobieta wchodzi na parking i zatrzymuje się. Jones rozgląda się szybko dookoła, a następnie zaczyna wyrażać swoje uniesienie, wyrzucając ręce w powietrze i wykonując krótki, ale żywiołowo ekspresyjny „wesoły taniec”. Potem nagle zatrzymuje się i odchodzi, spokojna i opanowana.

Po obejrzeniu zachowania Jones, Spence (która od razu była oczarowana i zachwycona nową pracownicą) udostępniła nagranie z kamery na swoim Instagramie. W podpisie napisała: „Właśnie zatrudniłam tę młodą dziewczynę i to była jej odpowiedź”. Od tego czasu materiał filmowy stał się bardzo popularny. Zebrał ponad 1,4 miliona polubień na Instagramie Spence.

Materiał filmowy rozpowszechnił się również na Twitterze i TikToku i został obejrzany łącznie ponad 20 milionów razy. W ciągu kilku dni od przesłania wideo Spence i Jones pojawiły się w Ellen i otrzymały mnóstwo wsparcia, demonstrując kolejny przykład zmieniających życie efektów, gdy wideo z tańcem stało się popularne.

Zapytana o wideo i kiedy/jak właściwie użyć „wesołego tańca”, Jones odpowiedziała: „Zawsze, gdy jesteś szczęśliwa, za każdym razem, gdy dostaniesz błogosławieństwo, za każdym razem, gdy masz świetną okazję i masz coś, nad czym pracujesz od lat lub miesiące, lub modląc się o to.” Wideo służy jako odniesienie do potrzeby zobaczenia radosnych chwil w 2020 roku.

Kierowniczka restauracji Dakara Spence właśnie zaproponowała pracę Kayallah Jones, która po prostu nie mogła powstrzymać swojej radości. Kamery bezpieczeństwa uchwyciły „wesoły taniec” nowej pracownicy i stało się to popularne na cały świat.

johannesfloe.com – Art to remember

dakara_spence

Od tego czasu zarówno Spence, jak i Jones stały się celebrytkami z dnia na dzień.

https://www.facebook.com/watch/?v=383360483045122&t=2

Pojawiły się nawet w The Ellen Show.

Dakara Spence: Instagram | TikTok
Kayallah Jones: Instagram | Website

Czytaj: W Poznaniu nie będzie miejskiego Sylwestra – przez pandemię i oszczędności!