Kawa i kanapka na poczcie

0
531
Czy kanapka i kawa poprawią nam humor w trakcie oczekiwania na swoją kolej? Zdjęcie: facebook.com/pixabay.com

Poczta Polska. Kto z nas nie stał w kolejce do okienka, żeby wysłać list czy paczkę. A kto z nas stał w kolejce do okienka pocztowego, żeby zjeść kanapkę lub wypić filiżankę kawy? Brzmi jak żart. Otóż nic bardziej błędnego.

Władze Poczty Polskiej w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl przyznały, że zastanawiają się nad stworzeniem kącików gastronomicznych w swoich placówkach. Pierwsze tego typu miejsce istnieje już w jednym z lokali spółki w Warszawie.

Podobno obok okienek do odbioru listów miałyby stanąć kąciki gastronomiczne. W zamyśle autorów tego pomysłu jest, by początkowo oprócz kawy na poczcie można było zamówić też herbatę oraz przekąski, na przykład kanapki.

Spółka uzasadnia to walką o przychylność klienta. „Chodzi o to, aby Poczta Polska przestała się kojarzyć z kolejkami, a stała się bardziej przyjemnym miejscem dla klientów. Poczta Polska w żadnym wypadku nie ma jednak ambicji, aby walczyć ofertą gastronomiczną z potentatami na tym rynku” – przekazano portalowi Wiadomości Handlowe.

Osobiście nie wyobrażam sobie, że wysyłając list zamawiam kanapkę z jajkiem i małą czarną. Co myślicie o możliwości kupna kanapek na poczcie i wypiciu kawy? Zapraszam do dyskusji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poczta Polska rusza z paczkomatami. Czy to duża konkurencja dla InPost?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony f7city.pl