Kierowca nie miał trójkąta ostrzegawczego. Gdy policjanci zobaczyli, czego użył, padli ze śmiechu!

0
707

Gaśnica i trójkąt ostrzegawczy – te dwa sprzęty obowiązkowo powinny znajdować się w każdym samochodzie. Życie lubi płatać figle i w momencie, kiedy czegoś bardzo potrzebujemy, okazuje się, że tego nie ma. Tak było i w tym przypadku. Kierowca dostrzegł, że w samochodzie nie ma trójkąta ostrzegawczego. Gdy policjanci zobaczyli, czego kierowca użył zamiast trójkąta – padli ze śmiechu. 

Kierowca z Magdeburga wracał sobie spokojnie z zakupów do domu, gdy nagle zapaliła mu się lampeczka w samochodzie i musiał zatrzymać się na poboczu. Posiadanie trójkąta w takiej sytuacji jest bardzo istotne, ponieważ samochody nadjeżdżające z dużą prędkością są w stanie wcześniej zauważyć, że samochód stoi na poboczu, mogą zwolnić i bezpiecznie wyminąć uszkodzony pojazd.

Jak już wspomnieliśmy, kierowca zauważył, że nie ma w samochodzie trójkąta ostrzegawczego. Mimo to nie poddał się i dzięki swojej kreatywności znalazł godne zastępstwo, aby zasygnalizować awarię. Wykorzystał do tego warzywa, które kupił w sklepie parę chwil wcześniej.

Polecam przepis na ciasto z gruszkami i budyniem – f7kulinarne.com

Jak wyszło? Przejeżdżający tamtędy policyjny radiowóz zatrzymał się, a policjanci wybuchnęli śmiechem, próbując poinformować kierowcę, że takiego trójkąta ostrzegawczego jeszcze na własne oczy nie widzieli.

Trzeba przyznać, że kierowca ma bujną wyobraźnię 😉


Zdjęcia źródło: TWITTER.COM/POLIZEIPDNORD

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7krakow.pl

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂