Kobieta nagrała, jak jej mąż podnosi córkę za głowę i ciągnie za uszy, bo „uczy” ją chodzić!

0
1095

Coraz częściej w telewizji można usłyszeć o historiach, kiedy to ojciec lub matka nie wytrzymują i znęcają się nad swoim własnym dzieckiem. Przemoc wobec malutkich dzieci to zachowanie, które powinno być karane najwyżej możliwą karą.

Niektórzy ludzie nigdy nie powinni zostać rodzicami. Zamiast zapewnić swojemu dziecku dobre, szczęśliwe życie, chronić je przed całym złem świata, sami zapewniają maleństwu piekło na ziemi, znęcając się nad nim fizycznie i psychicznie.

Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak 40-letni Pakistańczyk „uczy” swoją malutką córeczkę chodzić. Dziewczynka jest jeszcze za mała i nie umie nawet stanąć na nóżkach. To drażni jej ojca, który karci dziewczynkę, ciągnąć ją za uszy. Filmik jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach, ponieważ przestraszone oczy dziewczynki potrafią złamać serce.

https://www.facebook.com/gulftoday/videos/1399920083495723/

Uderza córkę i ciągnie ją za uszy

Mężczyzna zachowuje się w stosunku do dziewczynki tak, jak nikt nigdy nie powinien się zachować. Ojciec ciągnie córeczkę na uszy, a gdy to nie pomaga jej stanąć na nogi, szarpie ją za głowę. Widać, że dziecko potrzebuje jeszcze czasu, aby stanąć samodzielnie na swoich nóżkach. W oczach widać ogromne przerażenie i bezradność. To jednak nie wzrusza bestialskiego ojca, który z każdą chwilą karci dziewczynkę jeszcze bardziej i na siłę zmuszą ją do tego, aby stabilnie stało. Jego ruchy są agresywne, mężczyzna jest bardzo nerwowy w stosunku do malutkiej, bezbronnej dziewczynki.

Nagranie trafiło do sieci i sprawą od razu zajęła się policja z Arabii Saudyjskiej

Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem mężczyzny. Najpierw sami próbowali odgadnąć, kim jest ojciec, który tak traktuje własną córkę. Niestety nie udało się tego ustalić. Sprawa ruszyła do przodu, gdy pewien bloger, Omara Zorbie, wpadł na trop 40-latka.

Czytaj: Ojciec zrzucił 6-letnią córkę ze schodów. Internauci są wstrząśnięci nagraniem!

Ojciec wyjaśnił swoje zachowanie

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ojciec nie ma sobie nic do zarzucenia. W swoim zachowaniu nie widzi niczego złego. Dodatkowo winę zrzuca na żonę, która nagrała całe zdarzenie i udostępniła w sieci.

Uczyłem córkę wtedy chodzić. Patrzcie jak teraz dobrze jej to wychodzi. Film jest stary i przechodziłem wtedy kryzys psychiczny – mówił mężczyzna.

Powiedział także, że film trafił do sieci bez jego zgody. Żona go dodała, gdy się pokłócili. Strach pomyśleć, co dzieje się w domu za zamkniętymi drzwiami, gdy nikt nie patrzy i żona niczego nie nagrywa. Małżeństwo ma czwórkę dzieci i człowiek nawet nie chce sobie wyobrażać, jak ojciec zachowuje się w stosunku do nich, gdy nikt nie nagrywa.

Mężczyzna został zatrzymany

Rzecznik policji Rijadu, stolicy Arabii Saudyjskiej przekazał opinii publicznej komunikat, że agresywny ojciec został już zatrzymany. Policja nie przyjmuje tłumaczenia, że filmik został nagrany kilka lat temu. Dobro dziecka jest najważniejsze, a w tej rodzinie nie ma pewności, że tak jest.

Miejmy nadzieję, że mężczyzna w ogóle zrozumie swoje złe zachowanie i dzieci będą miały lepszą opiekę.

Źródło i zdjęcia: gulfnews.com

Czytaj: Pierwsza na świecie kawiarnia ze świnkami powstała niedawno w Tokio