Kobieta za pomocą makijażu tworzy iluzje optyczne na nogach i ramionach

0
613

Makijaż jest ogólnie stosowany w celu zwiększenia naturalnego piękna, ale czasami ludzie uwalniają swoją kreatywność w bardzo wyjątkowy sposób. Ta makijażystka Mimi Choi ma ponad 1,3 miliona obserwujących na Instagramie właśnie z tego powodu.

Kobieta przekształca swoje ciało w artystyczne i piękne złudzenia optyczne. Sprawia, że jej nogi wyglądają jak banany lub kaktusy, a jej ramiona wyglądają jak kanapki lub hot dogi.

Więcej informacji: Instagram | Facebook

mimles

„Od dziecka interesowałam się sztuką i makijażem, ale nigdy nie myślałam, że mogę dzięki temu stać się sławna. Po ukończeniu studiów na uniwersytecie, uczyłam się, aby zostać nauczycielką przedszkola Montessori. Chociaż uwielbiam uczyć i pracować z dziećmi, czułam się w pewien sposób stłumiona, ponieważ musiałam działać w określony sposób. Stwierdziłam, że zacznę malować skomplikowane detale na paznokciach. Moja mama zauważyła to i zasugerowała, że może powinnam zapisać się do szkoły makijażu” – powiedziała Choi.

mimles

„Przy wsparciu mojej rodziny zapisałam się do lokalnej szkoły makijażu o nazwie Blanche Macdonald Centre w Vancouver. To tutaj zakochałam się w makijażu i poznałam tylu niesamowitych przyjaciół i mentorów. Podczas pierwszego Halloween jako studentka makijażu, postanowiłam wypróbować iluzję, którą widziałem online. Chodziło mi o efekt popękanej twarzy i po opublikowaniu efektu na Instagramie otrzymałam wiele pozytywnych opinii. To zachęciło mnie do dalszego zgłębiania gatunku iluzji i robiłam to od tego czasu.”

Czytaj: Niesamowite makijażowe iluzje optyczne

mimles

„Czuję, że możliwości tego rodzaju sztuki są nieograniczone i ostatecznie mój styl ewoluował i malowałam nie tylko moją twarz. Zaczęłam malować także na ramionach, palcach, nogach, stopach i ciele. Nawet malowałam na brzuchu w ciąży!”

Blue link: https://www.tbgtechco.com

mimles

„Ponieważ moja droga do zostania profesjonalną wizażystką nie jest umowna, mam nadzieję, że moja historia zainspiruje ludzi do realizowania swoich pasji bez względu na to, gdzie się znajdują. Jestem dowodem, że aby zrobić karierę jako artysta, nie potrzebujesz formalnej edukacji artystycznej i nie musisz kończyć drogiej szkoły artystycznej dla cudownych dzieci bogatych rodziców. Każdy może uczyć się i rozwijać swoje rzemiosło na każdym etapie życia, o ile ma pasję.”

mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles
mimles

Czytaj: Bezpłatne atrakcje w Krakowie w ramach akcji „Lato z KKR”