Kobiety w rozmiarze większym niż 36 nie mają u niego szans – zgadzają się z nim inni faceci.

0
979
źródło: Instagram (instagram.com/kurtishartmanmtv)

Moda zmienia się co kilka lat. Im dłużej żyję, tym jestem bardziej przekonana w tym, że projektanci mody co rusz wymyślają coraz to bardziej niewygodne i niepraktyczne ubrania. Czasami się zastanawiam, czy oni po prostu nie robią sobie z ludzi żartów.

Jednak jest wiele osób na całym świecie, którzy interesują się modą. Kiedyś było więcej kobiet. Teraz nie dziwi widok mężczyzny u kosmetyczki albo w solarium. Modą interesują się zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Tak jak moda się zmienia, tak zmieniają się również kanony kobiecego piękna. Wpis pewnego mężczyzny wywołał lawinę komentarzy. Stwierdził on, że w dzisiejszych czasach mężczyznom podobają się tylko drobniutkie kobietki. Jeżeli jakaś z dam nosi rozmiar większy niż 36, nie ma u niego żadnych szans. Zgodziła się z nim rzesza panów.

Portal The Sun przeprowadził ankietę, w której mężczyźni jasno określili, że w przypadku kobiet rozmiar ciała ma znaczenie. Prawie 90% panów (dokładnie 87%) opowiedziało się za szczupłą i bardzo szczupłą sylwetką u kobiety. Jak stwierdzili, szczupłe ciało jest bardziej pociągające i świadczy o atrakcyjności kobiety. Współcześni mężczyźni tak uzasadniali swoje zdanie na ten temat.

Zack, 24-letni przedsiębiorca

Jak stwierdził, potężna uda i wystający brzuch w ogóle go nie kręcą. „Wiem, że są faceci, których to kręci, ale dla mnie to rodzaj fetyszu. Normalny facet nie poleci na pulchną laskę i kropka. Dla mnie rozmiar ponad 36 jest oznaką lenistwa, złego odżywiania i zaniedbania” – stwierdził młody przedsiębiorca. I pyta samego siebie: Jak taka kobieta miałaby zadbać w przyszłości o nasze dzieci, jeśli nie potrafi zadbać o własne ciało i zdrowie?

Reiss, 33-letni hydraulik

Reiss z kolei przyznał się, że zdarzyło mu się obcować z większymi kobietami. Stwierdził, że zachowują się jak desperatki, są zakompleksione i chwiejne. „Nie rozumiem jak można skupiać się na swoich krągłościach, wstydzić, narzekać, zamiast to zmienić? Miałem kiedyś szczupłą dziewczynę, ale przytyło jej się. Nie owijałem w bawełnę, powiedziałem jej, że to dla mnie problem” – stwierdził Reiss.

Kurtis, 23-letni manager i gwiazda reality show

Kurtis powiedział, że dba o swoje ciało i sylwetkę i że dużą wagę przywiązuje do tego, co je. „Ciało mam jedno i mój komfort życia zależy od tego, jak o nie zadbam. Nadwaga to zaniedbanie. Grubsza partnerka by mnie nie pociągała. Psułaby też mój wizerunek” – stanowczo stwierdził mężczyzna.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mężczyzno – jeśli Twoja kobieta ma oponkę na brzuchu to masz szczęście!

Jest komentarz psychologa

Psycholog poinformował, że taki tok rozumowania jest czymś więcej niż chłodną kalkulacją. Biologia i podświadomość wpływają na ocenę człowieka. Szczupłe, ładne, wysportowane, prężne ciało kojarzymy z urodą oraz ze zdrowiem, dłuższym i lepszym życiem i takimi cechami jak stanowczość, pracowitość, dążenie do celu pomimo przeciwności. Każdy ceni te cechy. Zwłaszcza teraz, kiedy jest tak ogromny kult ciała i młodości.

Mężczyźni zakodowali sobie w głowie, że szczupła i bardziej sprawna partnerka jest lepszym materiałem na matkę i że urodzi zdrowe dzieci.

Psycholog jednak także dodaje, że pierwotne instynkty mają znaczenie tylko w pierwszym etapie zainteresowania drugą osobą. Później schodzi to na dalszy plan i ważniejsze stają się inne aspekty. Gdy ludzie wchodzą w głębszą relację liczy się charakter. Może być piękna, szczupła, zadbana kobieta, która po miesiącu okaże się nudna jak flaki z olejem.

Problemem w dzisiejszych czasach jest to, że ludzie nie dorastają do głębszych relacji. Jedni dorastają szybciej, jedni później, a inni wcale. Jak to mówiła moja mama: „Ładna miska jeść nie da”.

Zapraszam do naszej strony f7city.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów.