Kolejna wpadka w „Koło fortuny”. Prowadzący nie mogli powstrzymać się od śmiechu!

0
1342
zdjęcie: YouTube.com

„Koło fortuny” biło rekordy popularności w latach 90-tych. W 2017 roku teleturniej powrócił na antenę TVP2 w odświeżonej wersji. Nowy duet prowadzących, współczesna scenografia i formuła wzbogacona o akcenty muzyczne wykonywane przez band obecny w studio.

Nowym prowadzącym został Rafał Brzozowski. Towarzyszy mu Izabella Krzan. Duet te zdobył serca widzów już od pierwszego odcinka. Premierowy odcinek obejrzało w niedzielę, 10 września 2017 roku 1,9 mln widzów.

Z każdym kolejnym odcinkiem zdarzały się wpadki – uczestników oraz prowadzących. Sporą popularnością w sieci cieszą się wpadki, które zdarzają się w teleturnieju.

W ostatnim czasie „Koło fortuny” nie przestało zaskakiwać widzów przed telewizorami. W jednym z odcinków doszło do zabawnej sytuacji. Uczestnikowi nie udało się rozwiązać finałowego hasła z kategorii „Serial” wartego 25 tysięcy złotych, ale za to udało mu się rozśmieszyć prowadzących oraz widzów w studio i przed ekranami telewizorów.

Prowadzący podał pięć spółgłosek (R,S,T,N,L) i jedną samogłoskę (E), które miały być ułatwieniem z odgadnięciu hasła Michałowi. Uczestnik podał swoje trzy spółgłoski (M,W,K) i jedną samogłoskę (E). Ze stresu gracz powtórzył samogłoskę „E”. Po odsłonięciu liter gracz miał 10 sekund na odgadnięcie hasła. Poprawną odpowiedzią było „Klinika samotnych serc”. Jednak uczestnik pokierował swoje myśli w stronę sera i powiedział „Klinika samotnego sera”. Gdy zauważył, że hasło nie jest poprawne, poprawił się i powiedział „Klinika samotnego seru”.

Na początku w studio była grobowa cisza, następnie prowadzący nie wytrzymał i zaczął się śmiać. Wraz z nim zaczęli śmiać się wszyscy, poza graczem, który był na siebie wściekły, że nie odgadł hasła i palnął takie głupstwo.

Przepraszam, ale jakoś tak…” – powiedział rozbawiony Rafał Brzozowski.

Klinika samotnych serc, wiesz?” – dodał rozbawiony prowadzący.

Następnie do panów podeszła Izabella Krzan, której ze śmiechu popłynęły łzy i która nie była w stanie otworzyć koperty i powiedzieć, jaką kwotę mógł wygrać gracz. Prowadzący przyszedł jej z pomocą. Otworzył kopertę i powiedział do Michała:

O rany! Ten ser to Cię trochę kosztował. 25 tysięcy było w kopercie„.

Zobaczcie zabawną sytuację z odcinka „Koło fortuny”.

To oczywiście nie pierwsza wpadka. W sieci popularne są także inne zabawne sytuacje z tego programu. W jednym z majowych odcinków uczestnicy nie mogli poradzić sobie z hasłem „Bogusław Linda”.

Najpierw jedna uczestniczka powiedziała: „Bolesław Linda”. Szybko zorientowała się, że palnęła głupstwo. Kolejna zawodniczka pewnym głosem powiedziała „Bronisław Linda”. Trzecie podejście miał uczestnik, który poprosił o odsłonięcie litery „Z”, której nie było w haśle, więc szansa na odgadnięcie hasła powróciła do uczestniczki. Powiedziała „Bogusław Linda” i wygrała 1000 zł. Na koniec Rafał Brzozowski troszkę zażenowany całą sytuacją powiedział „Przepraszamy, panie Bogusławie”.

Wpadkę zaliczył także pewien starszy Pan, który odgadując hasło powiedział „Uchwyt rowerowy na budyń”. Oczywiście była to błędna odpowiedź. Kolejna uczestniczka mówiąc „Uchwyt rowerowy na bidon” wygrała rundę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „SANATORIUM MIŁOŚCI” – NOWY PROGRAM TVP, PODBIJA SERCA WIDZÓW – f7dobry.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl