Koń nie chciał już nosić turystów z nadwagą. Nagranie z kamery rozbawi Cię do łez!

0
1208

Nie tylko ludzie bywają zmęczeni życiem. Ten koń miał dosyć noszenia na swoim grzbiecie grubasów. To, co zrobił jest naprawdę zabawne. Ciekawe, czy pasażerowie wyciągną z tej lekcji jakieś wnioski…

Ciężko nam jest nawet sobie wyobrazić, jakie to musi być męczące noszenie na grzbiecie turystów. Jeszcze jak są to szczupłe osoby to zapewne nie ma tragedii. Gorzej, gdy chętną osobą jest turysta lub turystka z dość dużą nadwagą.

Zdarza się, że turyści mają ochotę na przeprawę przez przeszkody wodne. Koń dopóki ma siłę, przewozi posłuszni turystów. Jednak, gdy i jego dopadnie zmęczenie, potrafi bardzo dosadnie powiedzieć, że ma dość i nie zamierza już nikogo przewozić.

Zobaczcie zabawne nagranie na którym widać konia z dwójką otyłych turystów. Od samego początku widać, że koniowi coś nie pasuje. To, co zwierzę zrobiło podczas wychodzenia z wody można było przewidzieć, jednak widać, że pasażerowie byli bardzo zaskoczeni. Nie tego się spodziewali.

Pytanie, czy wyciągną z tej lekcji jakieś wnioski i czy następnym razem pójdą pieszo? Byłoby to lepsze dla ich zdrowia, a jak wiadomo, zdrowie najważniejsze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najmniejszy i najsłodszy koń na świecie

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij do 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl