Kostki opatulone szalikami są nowym dodatkiem do zimnej pogody

0
1088
zdjęcie: pl.pinterest.com

Dlaczego miałbyś rezygnować z mody tylko dlatego, że zimą są minusowe temperatury? Zamiast rezygnować z wykańczania skóry, po prostu owiń kostki szalikiem, ponieważ widocznie, tak już jest. Ten „pomysł” został oparty na dziele satyrycznym w niemieckiej publikacji Der Postillon. Zamiast rezygnować z podszewek od kostki, po prostu owiń kostki szalikiem. 

Fenomen gołych kostek zimą widoczny na ulicach od wielu lat nie da się wyjaśnić. Podczas gdy możesz po prostu nosić długie spodnie o regularnej długości, istnieją szaliki przeznaczone do owinięcia wokół kostek.

„Moda bez kostek – znana również jako” flankowanie „- jest wciąż bardzo modna, zwłaszcza wśród młodych ludzi” – tłumaczy satyryczny post. „Im niższa temperatura, tym częściej spotyka się nastolatków, którzy mają związane szaliki na kostkach, aby nie zamarznąć”.

Chociaż nie jest to prawdziwy trend, uważamy to za zabawne – i prawdopodobnie nie najgorszy pomysł, jaki kiedykolwiek słyszeliśmy.

Nie wydaje się, że istnieją specyficzne chusty zaprojektowane dla Twoich kostek, ale może nastolatki, które mimo wszystko wolą gołe kostki od zdrowia, pójdą o krok dalej i zdecydują się na szalik na kostki? Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby wprowadzić trend do swojej okolicy, odwiedź sklep Amazon.com z dostępnymi szalikami poniżej (tylko nie zapomnij kupić dwa).

Amazon.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow.pl
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesuje Cię sport? Koniecznie zaglądaj do f7sport.pl

 

 

 

 

wad

Brak postów do wyświetlenia