„KSW Żabka” – nagranie bójki kobiet pod Żabką we Wrocławiu!

0
1382

Ileż w tym nagraniu emocji! Te kobiety walczą jak lwice! Zobaczcie nagranie bójki pod Żabką we Wrocławiu.

To nagranie przejdzie do historii. Już osiągnęło rekordy popularności w polskiej sieci. Nie często się zdarza, żeby kobiety biły się na ulicy, a zwłaszcza klientki kontra sprzedawczynie.

Nagranie poniższej bójki zostało przez internautów określone jako „KSW Żabka” Właśnie pod takim tytułem można w sieci znaleźć ten filmik. Nazwa jest niezwykle wymowna, ale pasuje jak ulał. Kobiety wpadły w taki szał, że zaczęły się szarpać za włosy, drapać, szczypać, uderzać, kopać.

Jak cała sytuacja się skończyła? Nie wiadomo. Całe zdarzenie nagrywał klient, który był w środku w Żabce. Nie widać ani początku ani końca bójki. Filmik przedstawia środek bójki, czyli największy szał tych kobiet. A jest naprawdę ostro!

O co paniom poszło?

Tak naprawdę nie wie nikt, co było powodem bójki przed sklepem. Bójka miała miejsc we Wrocławiu na ulicy Pochyłej. Początkowo portale pisały, że „początkiem całego konfliktu miała być kradzież”, ale wszystko miało zacząć się od agresji słownej, którą jedna z klientek zarejestrowanych na nagraniu wystosowała w kierunku kasjerki Żabki.

Nie trzeba było dużo. Kobiety wpadły w szał i od słów przeszły do czynów. Wyszły przez budynek sklepu i zaczęły się bić. Brutalność kobiet na nagraniu zadziwia do dziś.

W sieci pojawił się nawet żartobliwy filmik z komentarzem Jurasa. Takie sytuacje nie zdarzają się często!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Afera w Bydgoszczy: klienci Biedronki oburzeni dzieckiem w butach w wózku na zakupy

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl