Która z pań wydaje Ci się najbardziej atrakcyjna? Sprawdź co Twój wybór oznacza!

0
799

Cechy osobowości nie są stale stabilne, mogą się zmieniać. Nawet drobne rzeczy mogą ujawnić, jakim jesteś człowiekiem. Na przykład sposób chodzenia może wskazywać na Twój poziom wrażliwości, podczas gdy sposób wieszania papieru toaletowego może wiele powiedzieć o Twojej asertywności. Wybór najatrakcyjniejszej dziewczyny od tyłu może wiele wyjaśnić na temat Twojej osobowości.

Na zdjęciu widać 5 dziewczyn. Musisz je sobie wyobrazić od przodu i wybrać tę, która wydaje Ci się najbardziej atrakcyjna. I nie mam na myśli „piękna” według obecnych standardów i kanonu – chodzi tu o Twoje uczucia.

Dziewczyna numer 1

Jeśli pierwsza dziewczyna wydaje ci się najbardziej atrakcyjna, prawdopodobnie jesteś spokojną i pewną siebie osobą. Nie boisz się przeszkód i nowych prób; jesteś gotów rozwiązać wszelkie problemy z podniesioną głową. Śmiało przyjmujesz nowe rzeczy i entuzjastycznie realizujesz to, co lubisz.

Nie zniechęcasz się szybko i jesteś gotowy na wszelkie zakręty po drodze. Jesteś cierpliwy w osiąganiu celów i dzięki temu możesz zdobyć to, czego potrzebujesz. Nie jesteś osobą nieśmiałą, ale odważną i zdecydowaną. Wiesz, czego chcesz i na pewno to dostaniesz.

Dziewczyna numer 2

Wybór drugiej dziewczyny może oznaczać, że jesteś osobą towarzyską, która szybko nawiązuje kontakt z innymi. Jesteś trochę naiwny i czasami możesz być niepoważny. Jednocześnie wiesz, jak osiągnąć swój cel. Jesteś nieskomplikowaną osobą, która często ma dobry, zabawowy nastrój.

Bardziej prawdopodobne jest to, że uśmiechniesz się do wszystkich wokół Ciebie, niż okażesz smutek. Starasz się być pozytywny i nie brać sobie do serca złych rzeczy. Jednak nie zawsze tak jest, a czasami nawet zwykłe negatywne słowo rzucone w Twoją osobę może zranić Twoją duszę.

Dziewczyna numer 3

Jeśli postawiłeś na trzecią dziewczynę, najprawdopodobniej jesteś skromną, nieśmiałą osobą. Jesteś osobą, która nie kumpluje się natychmiast z innymi, ale z czasem możesz w pełni się zaangażować, komuś zaufać i dać się poznać. Lubisz, jeśli wszystko przebiega zgodnie z planem i nie lubisz spontaniczności.

Jesteś uprzejmy, wolny od konfliktów i długo nie chowasz w sobie urazy. Patrzysz na innych ludzi oczami duszy, próbując zrozumieć ich emocje i uczucia. Nie boisz się czuć się niekomfortowo, aby uszczęśliwić inną osobę. Harmonia jest dla Ciebie ważna, więc czasami musisz być sam ze sobą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Co zobaczyłeś jako pierwsze na zdjęciu? Ten test powie Ci wiele o Tobie!

Dziewczyna numer 4

Jeśli wybrałeś czwartą dziewczynę, prawdopodobnie jesteś opanowany i masz silną samokontrolę. Trudno Cię zawstydzić lub zmieszać. Wolisz raczej umysł niż serce. Wiesz, że możesz wiele osiągnąć i dlatego nie boisz się trudności, które napotkasz na swojej drodze.

Jesteś dumną osobą, która żyje w harmonii ze sobą. Mimo całej determinacji jesteś łagodną osobą. Myślisz o innych i nie skrzywdzisz ich nawet dla osiągnięcia własnych celów. Możesz wydawać się zimny, ale w rzeczywistości jesteś osobą towarzyską i gotową pomóc potrzebującym.

Dziewczyna numer 5

Wybór piątej dziewczyny może oznaczać, że jesteś niezależną, wytrwałą osobą. Jesteś przyzwyczajony do osiągania swoich celów. W razie potrzeby umiesz popracować nad sobą. Jesteś pewny siebie i niezależny, więc rzadko prosisz o pomoc innych. Jesteś niezależny i samowystarczalny.

Jesteś uparty i niełatwo jest Cię przekonać lub zmienić Twoje zdanie. Nie angażujesz się często w poznanie nowych ludzi. Ale ci, którzy są w stanie dotrzeć do Twojego serca, staną się Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi, którzy mogą w pełni polegać na Tobie, zawsze i wszędzie.

I jak? Dowiedzieliście się czegoś ciekawego o sobie?

Źródło i zdjęcia: brightside.me

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl