Kurtka odporna na wodę, wiatr i ogień. Firma oferuje 100 lat gwarancji!

0
53
Wykonana z wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska materiałów, ta kurtka jest stworzona, aby wytrzymać nawet najtrudniejsze przygody na świeżym powietrzu. (zdjęcie: LIVSN Designs )

Marka odzieżowa LIVSN Designs stworzyła niezawierającą materiałów syntetycznych kurtkę na co dzień, która przetrwa 100 lat, trafnie nazwaną Kurtka Century. Jest to całkowicie naturalna, wydajna kurtka, która wytrzyma każdą przygodę, ponieważ została zaprojektowana tak, aby była odporna na wodę, wiatr, ścieranie i ogień.

Ta kurtka powstał wyłącznie z trwałych i wysokiej jakości materiałów, począwszy od zewnętrznej warstwy z organicznej bawełny Ventile. Ta bawełniana tkanina jest znana ze swojej trwałości. Była używana przez pilotów podczas II wojny światowej i jest pierwowzorem wszystkich obecnie dostępnych na rynku tkanin wodoodpornych. Podszewka jest wykonana z jedwabiu, który odprowadza wilgoć, a pomiędzy nimi znajduje się cienka warstwa izolacji z etycznie pozyskiwanej wełny. Kurtka jest dostępna w dwóch kolorach: oliwkowozielonym i ciemnogranatowym.

CZYTAJ: Polskie piwo okrzyknięte najlepszym na świecie! W naszym kraju jest mało znane

Kurtka ta pomaga utrzymać ciało w chłodzie i komforcie w cieplejszych warunkach, ale także w cieple i nieprzepuszczalności w kontakcie z wodą. Ma zastosowania medyczne, wojskowe i robocze ze względu na wysoką wydajność odzieży wierzchniej.

Kurtka Century może z łatwością zastąpić marynarkę do pracy lub kurtkę na co dzień dzięki eleganckiemu krojowi. Ma dopasowany krój, który będzie dobrze wyglądać z niemal wszystkim. Jest to uniwersalna odzież. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyprawę na świeżym powietrzu, taką jak wędrówka, biwak czy randka, ta kurtka ochroni Cię przed warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie będzie wyglądać elegancko. Oferuje również wystarczająco dużo miejsca na mobilność i ruch dzięki przegubowej konstrukcji ramion. LIVSN Designs zapewnia trwałość swoich produktów dożywotnią gwarancją i bezpłatnymi naprawami na całe życie.

Ile kosztuje ta kurta? Na Kickstarterze jej cena wynosiła 439 dolarów (1854 zł). Jednak biorąc pod uwagę, że jej właściciele nie będą musieli kupować żadnej innej kurtki, może to okazać się opłacalne.

CZYTAJ NA F7.PL – Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli. Biegaczka zabrała głos

wad

Brak postów do wyświetlenia