Lemoga, czyli joga na świeżym powietrzu z lemurami

0
590
Zdjęcie: Owen Humphreys/PA Images, źródło: Instagram.com/@owen.humphreys

To najlepsze zabiegi wellness!

Ekskluzywny angielski hotel Armathwaite Hall Hotel and SPA, położony w Krainie Jezior (English Lake District), nieopodal parku Wildlife Park w Keswick oferuje wyjątkową usługę o nazwie Lemogue. To joga na świeżym powietrzu z lemurami!

Lemury żyją w rezerwie. Są bardzo przyjazne i towarzyskie, co czyni ich idealnymi partnerami do jogi.

Czytaj: W szkołach w Nepalu wprowadzono obowiązkowe zajęcia z jogi

Owen Humphreys – PA Images / Getty Images

„Kiedy widzisz, że lemury przyjmują niektóre pozy w naturalny sposób – na przykład rozgrzewają brzuch w słońcu – daje to wielką motywację do spędzania z nimi więcej czasu”, mówi Richard Robinson, kierownik parku.

Zajęcia jogi są częścią hotelowego programu odnowy biologicznej. Do innych punktów programu należą spacery z alpakami przez obszar 160 hektarów, komunikacja z surykatkami oraz specjalne wycieczki z opiekunami zwierząt.

Owen Humphreys – PA Images / Getty Images

Według menedżerów „lemoga” to świetny sposób, by „poczuć jedność z naturą, dołączając do towarzystwa lemurów”. Ponadto joga pomaga zredukować stres i nadciśnienie.

To prawda, że ​​trudno sobie wyobrazić, że można właściwie skoncentrować się na skomplikowanych pozycjach jogi, nie rozpraszając się lemurami. Są tak słodkie, że „lemoga” musi zostać rozpowszechniona na cały świat!

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Owen Humphreys – PA Images / Getty Images

Czy chciałbyś pójść na lemoga?

Czytaj: Wrocławskie Zoo znowu otwarte od 21 maja