Magiczne piękno wielobarwnych grzybów

0
437
Fascynujące piękno grzybów sfotografowane przez Jill Bliss

Utalentowana artystka z północy USA Jill Bliss pracowała jako projektantka w San Francisco i Nowym Jorku i odniosła duży sukces. Jednak tęskniła za naturą, więc sprzedała prawie wszystko, co posiadała, i przeniosła się na niewielką wyspę północno-zachodniego Pacyfiku, otaczając się pięknem dzikiej przyrody, by zacząć od nowa. Uwielbia fotografować piękne rzeczy, które znajduje w naturze, takie jak dzikie grzyby.

Wyspa ma wiele pięknych i kolorowych grzybów, które rosną tam dziko. Jill Bliss wpadła na pomysł, aby ułożyć te grzyby w atrakcyjny sposób, a następnie je sfotografować. Artystka rozpoczęła realizację niezależnego projektu „Nature Medleys”, fotografując bogactwo lasów najbliższej okolicy, w szczególności właśnie wielobarwne grzyby o niemal nierealistycznej urodzie.

Jill publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, a także ma sklep internetowy, w którym również sprzedaje swoje zdjęcia.

Po tym, jak Jill sprzedała swój dom i dobytek, kupiła około akra powierzchni mieszkalnej na wyspie. Poświęciła całe swoje życie, ale nie żałuje. Na wyspie mieszka tylko 30 gospodarstw domowych, które mieszkają tam przez cały rok.

Jill lubi też podróżować na inne wyspy. Zamieszkanie w odległej chatce i życie wśród dzikich zwierząt i nielicznych tubylców, którzy tam mieszkają, jest niesamowitym przeżyciem. Jill tworzy sztukę, gotuje, czyta, śpi, tworzy kajaki, wędruje i nie tylko.

Wielu z nas może pozazdrościć jej bliskiego kontaktu z najpiękniejszymi skarbami natury!

Czytaj: Wistman’s Wood. Ten las wygląda jak z baśni

Czytaj: WIETNAMSKA FIRMA WYKORZYSTUJE TRAWĘ, ABY ZMNIEJSZYĆ ZUŻYCIE PLASTIKU.