Majówka 2019 – kilka pomysłów, jak ją ciekawie spędzić

0
550
zdjęcie: pixabay.com

Majówka 2019 to doskonała okazja do rozpoczęcia sezonu wiosenno–letniego. Wielu z nas w tym czasie decyduje się na wyjazd bądź relaks w domowym zaciszu. Długi weekend majowy w tym roku zaczynamy w środę i jeśli uda nam się wziąć w czwartek wolne – mamy do dyspozycji 5 dni na majówkowy wypoczynek.

Oto kilka pomysłów na majówkę:

1 – Weekend na Mazurach

zdjęcie: pixabay.com

Bardzo popularny sposób na spędzanie weekendu majówkowego to pobyt z rodziną i znajomymi nad jeziorem. Miłośników aktywnego spędzania czasu przywitają na mazurach liczne szlaki kajakowe, możliwość żeglowania oraz liczne okazje do uprawiania sportów wodnych. Mazury to także piękna przyroda, lasy, rzeki, zwierzęta.

2 – Weekend nad morzem

zdjęcie: pixabay.com

Polskie morze zapewnia turystom liczne atrakcje. Mamy możliwość przespacerowania się brzegiem morza. Do dyspozycji liczne ścieżki rowerowe. Nadmorski klimat sprzyja zregenerowaniu się. Czyste powietrze, piękne widoki, jak magnez przyciągają turystów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna napisał e-mail z zapytanie czy może zabrać psa do hotelu. Odpowiedź go bardzo zaskoczyła!

3 – Majówka w górach

zdjęcie: pixabay.com

Weekend majowy w górach, to możliwość odwiedzenia licznych kurortów oferujących niezapomniany pobyt wśród polskich gór. W górach do dyspozycji mamy  niezliczoną gamę atrakcji. Piękne widoki, długie spacery, klimat. To wszystko sprawia, że wielu z nas to właśnie w górach spędzi weekend majowy.

4 – A może zostać w domu?

zdjęcie: pixabay.com

Dla tych którzy decydują się spędzić weekend majowy nie wyjeżdżając, również może to być czas odpoczynku, nie koniecznie przed telewizorem. Warto ruszyć się z domu. Zorganizować wycieczkę rowerową z całą rodziną, albo zabrać domowników na hulajnogi. Warto ruszyć się na spacer.

A Ty jak spędzisz weekend majowy?

Interesujesz się sportem? Koniecznie zajrzyj do f7sport.pl